اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

مرد بی‏ خانواده سریال «پنچری»

حمید لولایی، بازیگری است که سال ها است با فیلم ها و سریالهای گوناگون خاطرات بسیاری را برای مخاطبان تلویزیون و سینما خلق کرده و مجموعه هایی چون «زیر آسمان شهر»، «خانه به دوش»، «خروس»، «مجید دلبندم»، «مسافران»،«بزنگاه» و … را در طول دوران کاری خود داشته است. وی به تازگی با سریال «پنچری» برزو نیک نژاد و مهران مهام پس از مدتی وقفه مجددأ در حال بازگشت به تلویزیون است. علاوه بر این ها خبرها حاکی از حضور او در سری چهارم «زیر آسمان شهر» هستند. همین موضوع عاملی شد تا با وی مصاحبه ای را ترتیب دهیم که در ادامه آن را می خوانید:|آقای لولایی مدتی بود که کمتر در تلویزیون حضور داشتید، چرا؟
-چون تلویزیون پول نداشت و همین مسئله موجب شده بود تا کارهم تولید نشود.هر سال بهترین سریال های موفق عید، ماه رمضان و … به مهران مهام تعلق داشت اما مدت ها است که دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نبودیم و به دنبال آن گروهی از بازیگران هم کم کار شدند. در این سه سال واقعا کار نبود و وقتی مهران مهام نباشد ماهم بیکار می شویم. این ماجرا تا جایی پیش رفت که کمپین هایی در فضای مجازی برای بازگشت مجدد هنرمندانی چون رضا عطاران و مهران مهام به تلویزیون از سوی مردم راه افتاد.
|جدا از تلویزیون در این چند سال کارهایی را در سینما و شبکه نمایش خانگی بازی کردید آن ها چه طور بودند؟
– بله کارهایی بودند که تعدادی از آن ها به مشکل برخوردند. در یکی از مجموعه ها نمایش خانگی مسوول آن به مالزی رفت و کار خوابید یا در حوزه سینما فیلم«سه بیگانه» را داشتم که به جهت مسائلی اکران آن عقب افتاد و اخیرا خبرهایی را مبنی بر رفع مشکلات و گرفتن نوبت اکران آن شنیده ام.کارهای دیگری هم بودند اما همه این ها در کل برایم دل چسب نیستند چرا که  من بیشتر کارهای تلویزیونی کردم و مجموعه های سینمایی و نمایش خانگی باب میلم نبوده اند.من هم فقط به خاطر اینکه بیکار نباشم آن ها را قبول کردم.
|از شکل گیری کار با برزو نیک نژاد بگویید. چه شد که آن را پذیرفتید؟
-علت حضور من در این مجموعه خود برزو نیک نژاد است که تعریفش را زیاد شنیده بودم و کارهایش را هم دوست داشتم. از طرفی برخی ها مثل خانم مریم سعادت که تجربه کار با او را داشتند به من می گفتند که حتمأ با  نیک نژاد کار کن. او شخصیت بسیار خوب و دوست داشتنی دارد که  به همراه پیشنهاد آقای مهام موجب شدند تا بدون هیچ توضیح خاصی درباره نقشم به اعتبار این دو عزیر کار را بپذیرم.
|در این سریال چه نقشی دارید؟
-من به عنوان عمو پرویز که سرپرست یوسف تیموری است در «پنچری»  ایفای نقش می کنم. عمویی که خودش زن و بچه ای ندارد و در خانه سالمندان زندگی می کند. او وضع نسبتأ خوبی دارد و می خواهد خانه اش را برای ازدواج حمید بفروشد. در کنار اینها اتفاقات و مشکلاتی رخ می دهد که موجب شکل گیری داستان می شود. علاوه بر این ها جا دارد بگویم از شکل گیری این همکاری با مهران مهام و برزو نیک نژاد بسیار خرسندم و امیدوارم در آینده شاهد اتفاقات خوبی توسط این گروه باشیم.

آخرین اخبار

فیلم های شبکه سه درپایان هفته دیدار داوران "عصر جدید" از بیمارستان کودکان مفید فیلم های شبکه سه سیما در آخر هفته پخش دیدار دوستانه "ایران –کره جنوبی " از شبکه سه سیما پخش فینال لیگ ملت های اروپا از شبکه سه پخش دیدار "هلند –انگلیس" از شبکه سه پخش دیدار دوستانه "ایران –سوریه " پخش نیمه نهایی لیگ ملت های اروپا از شبکه سه "محرمانه" ازشنبه روی آنتن شبکه سه فینال جام حذفی امشب روی آنتن شبکه سه "برادرجان" امشب (یکشنبه 12 خرداد ) پخش نمی‌شود «میدان انقلاب» ویژه برنامه شبکه سه سیما در سی امین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) محمد رضا احمدی گزارشگر فینال لیگ قهرمانان اروپا شد پخش مسابقات لیگ ملت های والیبال 2019 از شبکه سه سریال «برادرجان» امشب (چهارشنبه 8 خرداد) پخش نمی‌شود "ما می آییم" ویژه برنامه روز قدس شبکه سه پخش دیدار " سپاهان – پرسپولیس" از شبکه سه سیما " مردی شبیه باران" دوشنبه از شبکه سه پخش می شود فینال جام حذفی اسپانیا روی آنتن شبکه سه "ایستاده در غبار" از شنبه روی آنتن شبکه سه می آید رضایت بیش از 81 درصدی مخاطبان مجموعه‌های تلویزیونی رمضان امسال /برادرجان، پیشتاز نیمه اول ماه ویژه برنامه شب های قدر شبکه سه سیما پخش "روز سوم" از شبکه سه پخش بازی " پرسپولیس – السد " از شبکه سه پخش مسابقه " پارس جنوبی - پرسپولیس "ازهفته سی ام آغاز فصل دوم «عصر جدید» از امشب پخش مسابقه " پرسپولیس - ماشین سازی " ازهفته بیست ونهم پخش دیدار"آژاکس-تاتنهام" از شبکه سه "لیورپول-بارسلونا" روی آنتن شبکه سه محمدرضا احمدی گزارشگر مسابقه " استقلال- الدوحیل " شد پخش بازی " پاختاکور-پرسپولیس" از شبکه سه ویژه های شبکه سه برای ماه مبارک رمضان فیلم های شبکه سه درپایان هفته پخش دیدار "بارسلونا - لیورپول" از شبکه سه پخش دیدارهای پرسپولیس و استقلال از هفته بیست و هشتم "تاتنهام -آژاکس " روی آنتن شبکه سه پخش بازی " پدیده- استقلال " از شبکه سه پخش مسابقه " پرسپولیس - سپاهان" از هفته بیست و هفتم مدیر شبکه سه سیما از تغییر اسپانسر برنده باش خبر داد فیلم های شبکه سه درپایان هفته پخش دربی منچستر از شبکه سه پخش لیگ اسپانیا" آلاوز –بارسلونا " امشب از شبکه سه محمد رضا احمدی " الهلال –استقلال "را گزارش می کند لیگ انگلیس امشب از شبکه سه پخش می شود مصاف " الاهلی - پرسپولیس" امشب روی آنتن شبکه سه "ماه تمام " از پنجشنبه در شبکه سه می درخشد فیلم های شبکه سه سیما در روزهای پایانی فروردین و اول اردیبهشت ماه پخش دیدار"منچستر سیتی–تاتنهام" از شبکه سه پخش رقابت های پرسپولیس و استقلال از هفته بیست و ششم "سلام صبح بخیر" به زودی از شبکه سه