اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

اسماعیل عفیفه در گفتگو با ایسنا

مهر نامیرا مهر ماه کلید می‌خورد-ایسنا

تهیه‌کننده سریال «پریا» از آغاز پیش‌تولید مجموعه‌ جدید خود با عنوان «مهر نامیرا» از ماه آینده برای شبکه سه سیما خبر داد.

مهر نامیرا  مهر ماه کلید می‌خورد-ایسنا

اسماعیل عفیفه در گفت‌وگو با ایسنا درباره ساخت این مجموعه جدید توضیح داد: «مهر نامیرا» به نویسندگی امیر عباس پیام، عنوان جدیدترین کاری است که طرح آن تصویب شده و هم اکنون در حال نگارش آن هستیم. پیش از این با این نویسنده مجموعه‌ی «مامور بدرقه» را کار کرده بودیم. متن این مجموعه درباره مادر بودن و رابطه‌ی مادر و فرزند نگارش شده است و ساخت آن در شبکه سه سیما با مشارکت وزارت بهداشت قطعی شده است.
وی در ادامه بیان کرد: این مجموعه در 40 قسمت با همکاری اداره جمعیت وزارت بهداشت تولید خواهد شد. داستان «مهر نامیرا» با محوریت ارتباط مادر با فرزند است. در واقع مادرانگی محور اصلی کار محسوب می‌شود و قطعا مادری که برای مهر نامیرا انتخاب خواهد شد مادری میان‌سال خواهد بود.
تهیه‌کننده «یادداشت‌های یک زن خانه‌دار» درباره‌ی انتخاب کارگردان این مجموعه نیز به خبرنگار ایسنا گفت: کارگردان خوب سخت پیدا می‌شود. در حال حاضر 10 فیلنامه در دستم دارم اما کارگردان خوب پیدا نمی‌شود. قصد دارم با کارگردانی که در حال حاضر دارای مشغله کاری کمی است، همکاری کنم.
این تهیه‌کننده درباره پایان‌بندی مجموعه‌ی «پریا» که اینگونه عنوان می‌شد، دور از واقعیت است، اظهار کرد: در این باره خیلی نمی‌توانم پاسخ روشنی بدهم. اما رضایتم نسبت به آن نسبی است. برای مجموعه «پریا» پایان‌های مختلفی داشتیم. اما در یک جمع‌بندی به این پایان رسیدیم.