اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

سه شنبه 25 آبان - شبکه سه

به فرهاد کاظمی و بهداد سلیمی "شوک" وارد می شود

قسمت سوم مجموعه مستند "شوک" با موضوع آسیب شناسی مصرف شیشه و تبعات ناشی از آن ، سه شنبه 25 آبان ماه بعد از اخبار شبانگاهی روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد .

به فرهاد کاظمی و بهداد سلیمی  "شوک"  وارد می شود


به گزارش روابط عمومی شبکه سه سیما، فرشاد شکیبی تهیه کننده این اثر درباره سومین قسمت از  "   جاده یکطرفه "  گفت: در این قسمت شواهد و مصداق های زیادی درباره  مصرف مواد مخدر شیشه که  به جنایت های زنجیره ای و دامنه گسترده ای از آسیب ها منجر شده است اشاره شده است .
وی افزود :در این قسمت نیز همچون 2 قسمت  قبلی به صورت مصداقی  وضعیت مصرف و عوارض این ماده مخدر پرداخته ایم  و با وزیر تعاون  کار و رفاه اجتماعی  نیز در خصوص بحث پیشگیری و اقدامات انجام شده دولت  در این حوزه گفتگو کرده ایم  .
شکیبی  با مطلوب ارزیابی کردن این شیوه از گفت و گو خاطر نشان کرد:گفتگو با فرهاد کاظمی سر مربی فوتبال و بهداد سلیمی وزنه بردار پس از تماشای   قسمتی  از این مستند  ،  بار حسی  و تاثیر گذار این بخش ،  به فضای دراماتیک برنامه  کمک زیادی  کرده است.
   تجربیات تلخ رها شدگان از دام اعتیاد و دوربین مخفی از فروشندگان و مصرف کنندگان شیشه از دیگر بخش های  این  مستند  است.
مجموعه  "شوک" به تهیه کنندگی فرشاد شکیبی ،کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیما  است که به بررسی معضلات اجتماعی   می پردازد .این  برنامه سه شنبه ها بعد از اخبار شبانگاهی  از شبکه سه سیما پخش می شود.