اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

پيوستن چهار بازيگر جديد در شهرک غزالی

«آرماندو» زمستان روی آنتن می رود

سریال «آرماندو» ماه رمضان پخش نخواهد شد و زمستان روی آنتن خواهد رفت.

 «آرماندو» زمستان روی آنتن می رود
به گزارش بانی فیلم، ایرج محمدی تهیه کننده «آرماندو» خبر از پخش سریال در زمستان داد.
ایرج محمدی در گفت و گو با بانی فیلم عنوان کرد: سریال «آرماندو» به کارگردانی احسان عبدی پور که تصویربرداری خود را از ۱۵ اسفند آغاز کرده است، احتمالا در زمستان پخش خواهد شد.
وی ادامه داد: البته هنوز به ما کنداکتوری اعلام نشده است، اما آنچه که مسلم است این است که در ماه رمضان پخش نخواهد شد.
محمدی تصریح کرد: هم اکنون نیز در تهران و در اطراف استادیوم آزادی مشغول تصویربرداری هستیم و پس از آن به شهرک غزالی که یکی از لوکیشن های ما محسوب می شود، بازمی گردیم که در این لوکیشن ۴ بازیگر جدید به سریال اضافه خواهند شد که در حال مذاکره با تعدادی از بازیگران هستیم.
وی در ادامه صحبت های خود عنوان کرد: به طور تقریبی تاکنون تمام بازیگران ما جلوی دوربین رفته اند البته در مورد یکی دو بازیگر هم اکنون در مرحله انتخاب هستیم که در صورت تایید نهایی ، آن ها هم جلوی دوربین می روند.
تهیه کننده سریال تلویزیونی «آرماندو» یادآور شد: حدود ۵ قسمت از این سریال تلویزیونی ضبط شده است و کار تدوین نیز  کم کم شروع می شود.
وی افزود: در شرایط کنونی تعداد کلی قسمت های این سریال ۲۰ قسمت است اما احتمال افزایش تعداد قسمت ها وجود دارد.
محمدی همچنین گفت: مرجانه گلچین، حمیدرضا آذرنگ، سحر ولدبیگی، الیکا عبدالرزاقی، علی استادی، علی مسعودی، شهربانو موسوی و تعدادی از هنرمندان دیگر در این سریال به ایفای نقش می پردازند.
وی بیان کرد: «آرماندو» یک رئالیسم جادویی است که ما آن را در ژانر طنز تولید می کنیم.
وی یادآور شد: به طور یقین این سریال ماه مبارک رمضان پخش نمی شود، چرا که جدول پخش شبکه ها در ماه مبارک رمضان بسته شده است و تصور می کنم امسال با توجه به اینکه ایام سوگواری ۱۴ و ۱۵ خرداد را در ماه مبارک رمضان در پیش داریم، شرایط پخش سریال طنز کمی دشوار است.
این تهیه کننده عرصه تلویزیون تصریح کرد: این سریال برای گروه فیلم و سریال شبکه سه ساخته می شود و ما منتظر هستیم تا ببینیم چه زمانی را برای پخش این اثر اختصاص می دهند.