اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

شنبه ساعت 23:20

اجتماعی کردن اعتیاد در "جریان" بررسی می شود

مجموعه برنامه تلویزیونی "جریان " ،امشب ، شنبه 7 مرداد ماه با موضوع اجتماعی کردن مبارزه با اعتیاد از ساعت 23:20 به صورت زنده روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد .

اجتماعی کردن اعتیاد  در  "جریان"   بررسی می شود
به گزارش روابط عمومی شبکه سه سیما،   فرشاد شکیبی تهیه کننده   برنامه "جریان "درباره موضوع این قسمت از  برنامه گفت: از آنجا که پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در گرو مشارکت آحاد جامعه است،   لذا این برنامه به  رویکرد اجتماعی کردن اعتیاد  که بهترین راهکار مبارزه با اعتیاد و مواد مخدر است، می پردازد.
وی افزود : در ششمین قسمت  از برنامه جریان  دکتر  فرید براتی سده ، معاون  مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور و دکتر پرویز افشار   معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با موادمخدر  حضور دارند  که در خصوص راههای مختلف اجتماعی کردن اعتیاد  و  پیگیری درمان اعتیاد در کشور  گفتگو خواهند کرد . گزارش ها و مستند های مرتبط با موضوع برنامه نیز  از بخش های دیگر برنامه می باشد.
مجموعه برنامه "جریان " در 52 قسمت 70 دقیقه ای، کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیماست   که اجرای  آن را شاهین جمشیدی بر عهده دارد .این  مجموعه برنامه   شنبه شب ها   از  شبکه سه سیما پخش می شود .