اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

به تهیه کنندگی مهدی نادریان

برنامه ورزشی جدید به روایت محمدرضا احمدی

شبکه سه سیما از هفته آینده یک برنامه ورزشی جدید با عنوان «سه گام» را در حوزه ورزش به روی آنتن می‌برد. این برنامه به تاریخچه ورزش ایران، مدال‌آوران و وضعیت ورزشکاران ایران و همچنین جایگاه ورزش ایران نگاه دارد.

برنامه ورزشی جدید به روایت محمدرضا احمدی


مهدی نادریان ـ تهیه‌کننده برنامه «سه‌گام» ـ در گفت‌وگو با ایسنا درباره جزئیات این برنامه ورزشی گفت: این برنامه که به حوزه‌های مختلف ورزشی خواهد پرداخت، روایت محور است و محمدرضا احمدی قرار است آن را روایت کند.
وی ادامه داد: سه‌گام یک مجموعه ۴۰ قسمتی است و در هر قسمت از آن به یکی از حوزه‌های ورزشی پرداخته می‌شود. از تاریخچه گرفته تا قوانین و مقررات، بحث داوری، تغذیه و همچنین آسیب‌ها در آن پرداخته می‌شود و در هر برنامه یک مجری کارشناس حضور خواهد داشت و بحث‌هایی را درخصوص حوزه مربوطه مطرح خواهد کرد.
نادریان یادآور شد: برنامه سه‌گام از هفته آینده به مدت دو الی سه روز در هفته ساعت ۲۰ و ۳۰ از شبکه سه سیما به روی آنتن خواهد رفت. استفاده از قهرمان‌ها و نامدارها در این برنامه برای ما چالش بزرگی است و یکی از مواردی که برنامه را متمایز می‌کند، ریتم تند آن خواهد بود؛ چرا که سعی کرده‌ایم در آن زمان برنامه را کم کنیم، اما اطلاعات را در قالب متن پرقدرت روایت کنیم.
نادریان با تأکید بر اینکه برنامه «سه گام» بر پایه متن و روایت بنا شده است، اظهار کرد: در این برنامه از نویسندگان قدرتمندی از جمله محمدرضا عباسی و نستوه بزرگی استفاده شده است و افرادی هم که به عنوان مجری - کارشناس در برنامه حاضر می‌شوند، برخی از آنها چهره هستند اما چون اجرا نداشته‌اند بر روی بیان و اجرای آنها بسیار کار کرده‌ایم.
وی سپس یادآور شد: فاز اول برنامه سه‌گام به ورزش‌هایی می‌پردازد که از لحاظ تصویری جذاب هستند؛ ورزش‌هایی از جمله چوگان، سوارکاری، اتومبیلرانی، موتورسواری و... .
نادریان همچنین ترغیب جوانان به ورزش را از اهداف برنامه «سه‌گام» دانست.
به گزارش ایسنا، برنامه «سه گام» از هفته آینده به روی آنتن می‌رود. محمدرضا احمدی و فریبا کرمی از جمله گویندگانی هستند که این برنامه را روایت می‌کنند.