اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

شنبه ساعت 15:30

بررسی رقابت های جهانی کشتی فرنگی در "کشتی ایرانی"

مجموعه برنامه کشتی ایرانی که به تحلیل کشتی فرنگی در مسابقات قهرمانی 2017 جهان در پاریس می پردازد ،شنبه 4 شهریور ماه از ساعت 15:20 ، به صورت زنده از شبکه سه سیما پخش می شود .

بررسی رقابت های جهانی کشتی فرنگی در "کشتی ایرانی"
به گزارش روابط عمومی شبکه سه سیما ، با توجه به برگزاری   مسابقات  کشتی فرنگی وآزاد  قهرمانی جهان    ، امروز ،شنبه به بررسی رقابت های کشتی فرنگی  که از هفته گذشته    در سالن آکور هتل    پاریس    برگزار می شود، می پردازد و در خصوص سه فرنگی کار (حسین نوری ، محمد گرایی  و سعید عبد ولی ) که مدال برنز دریافت کرده اند،با کارشناسان  گفتگو خواهد شد  .همچنین  ارتباط زنده با محل برگزاری مسابقات و گفتگو  با حسن یزدانی  آزادکار کشورمان که موفق به دریافت مدال طلا شده است  انجام  می شود .
  اجرای برنامه از  پاریس محل برگزاری مسابقات قهرمانی جهان را صدرالدین کاظمی برعهده دارد و مجری برنامه در تهران  سید مصطفی حسینی است .
ضمنا ادامه  رقابت های  کشتی آزاد   شنبه 4شهریور ماه  از ساعت 21:30  به صورت روانه آنتن شبکه سه خواهد شد .   
مجموعه برنامه زنده   "کشتی ایرانی"  کاری از گروه ورزش شبکه سه سیما  به تهیه کنندگی  سعید اصغری  است  که تحلیل و بررسی  مسابقات کشتی  آزاد و فرنگی  کشوری ،بین المللی و جهانی را برعهده دارد  .این برنامه زنده گفتگو محور  شنبه ها ساعت 15:20 روانه آنتن شبکه سه  خواهد شد .