اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

9 و 10 آذر

فیلم های آخر هفته شبکه سه سیما

فیلم های سینمایی و تلویزیونی جاده ،بادیگارد محبوب من و بازگشت، پنجشنبه 9 و جمعه 10 آذر ماه طبق زمان های اعلام شده روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد .

فیلم های آخر هفته شبکه سه سیما


*فیلم  تلویزیونی جاده   به  کارگردانی    مجید اسماعیلی پارسا است  که پنجشنبه  9 آذر   ساعت 10:00  از شبکه سه سیما پخش می شود .
بازیگران این فیلم یوسف صفری بختیاری و امیر محمد عبدی هستند .

http://static1.farakav.com/tv3//program/thumbnail/ff14eabc-e90b-4506-9a84-fb268f7bc7b7.jpg

 تله فيلم "جاده " روايت گر مشكلات و قصه دوجوان سرخورده و مستاصل است كه دريك تصميم احساسي و آني، خودرويي را سرقت مي كنند تا با پول فروش آن بتوانند از كشور فرار كنند. يكي پايبند به مسائل فرهنگي، اجتماعي، مذهبي و روحيه لطيفي دارد و ديگري برعكس به اين گونه مسائل پايبند نيست.
اين دوجوان درمسيرجاده زندگي با يك سري اتفاقات وچالش هايي روبرو مي شوند كه در تصمیمات انها تاثیر بسزایی دارد.
این فیلم  محصول 1396 ایران است .

*فیلم سینمایی بادیگارد محبوب من My Beloved Bodyguard به کارگردانی  سامو کام بوهانگ  پنجشنبه   9 آذر  ساعت 23:40   روی آنتن شبکه سه  قرار می گیرد .
 این فیلم با ژانر حادثه ای  محصول  مشترک چین و هنگ کنگ  در سال 2016   است که بازیگرانی چون  سامو کام بوهانگ ،کین کین لی ،  اندی لا ، جاکو ئلاین چان ،تامر اوز و جیمز سامو در آن نقش آفرینی کرده اند .

http://static1.farakav.com/tv3//program/thumbnail/d775a68d-a8be-48aa-b154-2d1301d967bb.jpg

در خلاصه داستان  فیلم آمده است :  دینگ یه  پیرمرد چینی است که در شهری در شمال شرقی چین و هم مرز با روسیه زندگی می کند.او قبلا بیشتر از 30 سال در نیروهای ویژه ارتش چین خدمت کرده و تجربیات زیادی دارد ولی دچار بیماری زوال عقل شده و بعضی چیزها را فراموش می کند.
در همسایگی او دختر ی 9 ساله بنام چری  با پدرش زندگی می کند و چری و دینگ زمان زیادی را در روز در کنار هم میگذرانند و دوستان خوبی برای تنهایی هم هستند.
پدر چری که به بازی قمار  روی آورده  و  از یک تبهکار محلی پول  گرفته و  توانایی بازپرداخت آن  را ندارد  و  ...

 *فیلم  سینمایی  بازگشت  به  کارگردانی  حسن هدایت  است  که جمعه 10 آذر   از  ساعت 10:00   از شبکه سه سیما پخش می شود .

http://static1.farakav.com/tv3//program/thumbnail/23434f7e-fd55-4736-a662-77f4d4a9cfd7.jpg

این  فیلم  با  ژانر تاریخی –انقلاب اسلامی محصول 1389  ایران  است که   در آن  مجید سعیدی،  میرطاهر مظلومی و  محمد صاربان به ایفای نقش پرداخته اند .
در خلاصه داستان  فیلم آمده است :  پس از به توپ بستن مجلس در دوران محمد علی شاه قاجار ، نامدار جوان بازرگان پسر مرحوم حاج عزیز بزاز به زادگاهش لرستان – بروجرد – باز می گردد تا شغل پدر را ادامه دهد .   امیر افخم حاکم بروجرد که با زندانی کردن سید جمال واعظ مشروطه خواه از طرف مردم تحت فشار می باشد، با درخواست تهران مبنی بر پرداخت پیش از موعد خراج سالیانه مواجه می گردد. او به دنبال شخصی جهت تأمین خراج شهر می باشد که پیشکارش، نامدار را به او معرفی می کند. نامدار با دیدن دختر میرزا، دل در گرو عشق او بسته  و....