اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

14 و 15 دی

فیلم های آخر هفته شبکه سه سیما

فیلم های سینمایی و تلویزیونی لب دریا ، یک جمع خوب ، ضارب ،یه آسمون آبی سقف اتاق منه و کارآگاه شبح ،پنجشنبه 14وجمعه 15 دی ماه طبق زمان های اعلام شده روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد .

فیلم های آخر هفته شبکه سه سیما  

*فیلم تلویزیونی لب دریا به کارگردانی حمید نعمت ا...   محصول  1390  ایران است که پنجشنبه 14 دی ساعت 10:00 از شبکه سه سیما پخش می شود .
بازیگران این فیلم حسن معجونی  ، ماه چهره خلیلی و  علی سلیمانی   می باشند .
در خلاصه داستان این فیلم آمده است : مینو ومجید  چند سالی است  که با هم زندگی می کنند  و فرزندی به نام سروش  دارند . طی مشاجره  ای مینو  قهر میکند  و مجید تصمیم  میگیرد  در غیاب مینو  خوش بگذراند  و به غیبت  مینو اهمیتی ندهد  واین آغاز مشکلات اوست  و ....

*فیلم سینمایی یک جمع خوب  In good company   به کارگردانی پال وایتز  ،محصول 2004 آمریکا است  که  پنجشنبه 14 دی ساعت 15:00   روانه آنتن  شبکه سه سیما می شود .
 در  خلاصه داستان این اثر  آمده است : يک مجله معتبر ورزشي  به علت مشکلات مالي به يک شرکت بازرگاني واگذار مي شود  .روساي جديد نشريه  به جاي دان فرمن که از سوابق و تجربه هاي بالايي براي مديريت نشريه برخوردار است ،يک جوان بي تجربه  و تازه کار را استخدام مي کنند . فرمن مجبور است به عنوان يک کارمند تحت مديريت اين جوان دست و پا چلفتي کار کند . اما پايان ماجرا  اين نيست  و ...
اسکارلت جوهانسون ، دنیس کوآید و توفر گریس  از بازیگران این فیلم سینمایی   هستند.

*فیلم  سینمایی  ضارب  The Gunman به  کارگردانی  پیر مورل   ، پنجشنبه     از  ساعت 23:45      از شبکه سه سیما پخش می شود .
این  فیلم  با  ژانر حادثه ای  محصول مشترک انگلیس و فرانسه در سال 2015   است که   در آن  سین پن ، اِدریس البا، جاسمین ترینکا  و خاویر باردم  به ایفای نقش پرداخته اند .
در خلاصه داستان  فیلم آمده است :  گروهی تروریستی به سرکردگی فردی به نام "کاکس" در مناطق جنگ زده و محروم کشور کنگو به ظاهر مشغول انجام فعالیتهای بشر دوستانه هستند. اما در واقع نقشه ی اصلی آنها ترور وزیر معادن و منابع طبیعی این کشور توسط  جیم ترنر   است. از طرفی  قرار است بزودی مراسم ازدواج جیم و نامزدش آنی برگزار شود. آنی پزشک جوانی است که بی خبر از فعالیتهای سیاسی جیم مشغول گذراندن طرح پزشکی خود در میان مصدومان جنگی است. او و جیم به شدت به یکدیگر علاقمندند  و ...


  * فیلم  سینمایی یه آسمون آبی سقف اتاق منه  به کارگردانی  مجتبی چراغعلی  ،جمعه  15 دی  ساعت 10:00    از شبکه سه سیما پخش می شود .
بازیگران این فیلم  مجید صالحی ،بهنوش بختیاری  و  مهران غفوریان  هستند .
این فیلم درباره مسعود و سيما زن وشوهري است  که از شهرستان به تهران آمده و هر شب خانه يکي از اقوام مي باشند. در يکي از روزها وقتي آن دو از خانه يکي از فاميل ها طرد مي شوند به دليل اينکه جا و مکاني ندارند، براي خوردن شام به يک سالن عروسي مي روند و خود را به عنوان اقوام مادري داماد جا مي زنند. دروغ مسعود وسيما   باعث سوتفاهمي مي شود تا   ...
این فیلم سینمایی به تهیه کنندگی سید داود اطیابی با ژانر طنز محصول 1387 سیما فیلم است .

* فیلم سینمایی کارآگاه شبح  phantom detective  به کارگردانی  جو سانگ هی،جمعه 15  دی ماه   ساعت 20:00   روی آنتن شبکه سه قرار می گیرد .  
این فیلم با ژانر حادثه ای  محصول  کره جنوبی  در سال  2016  است که بازیگرانی چون لی جی هون، کیم سونگ کیون ،کیم هانا و  گو آرا  در آن بازی می کنند.
این فیلم درباره یک کارآگاه خصوصی به نام هونگ  است که سال ها پیش شاهد مرگ مادرش بوده و حالا توانسته بعد از مدت ها تحقیق محل زندگی پیرمردی که قاتل مادرش بوده را پیدا کند. اما قبل از اینکه او بتواند این پیرمرد را دستگیر کند یک گروه گنگستر او را می دزدند و با خود می برند. کارآگاه وقتی می رسد که دو دختر کوچک که نوه های پیرمرد هستند در خانه تنها و وحشت زده باقی مانده اند و ...