اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

با اجرای آبتین شمس

فرارمالیاتی در" متن حاشیه"

" متن حاشیه" در راستای اهداف برنامه با حضور رئیس سازمان امور مالیاتی کشور به چگونگی تحقق عدالت مالیاتی می پردازد. این برنامه سه شنبه 10 بهمن ساعت 19:45 روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد .

فرارمالیاتی  در" متن حاشیه"
به گزارش روابط عمومی شبکه سه سیما ، مجید یوسفی تهیه کننده" متن حاشیه "در خصوص این قسمت از برنامه گفت:در طول دهه‌های گذشته اقتصاد ایران همواره متکی به نفت و فروش آن  بوده است، به همین جهت برجسته کردن نقش نظام مالیاتی با هدف رهایی تدریجی از اقتصاد تک محصولی تا به امروز مورد توجه بیشتر دولتمردان بوده است. با این حال به نظر می‌رسد بین هدف مدنظر سیاستگذاران و آنچه در حال اتفاق است فاصله زیادی وجود دارد.آیا در این بین عدالت مالیاتی اجرا می‌شود یا خیر جای سوال است برنامه متن حاشیه بر این اساس قصد دارد تا با حضور رییس سازمان امور مالیاتی کشور به برنامه های سازمان  در مورد فرار مالیاتی افراد و چگونگی تحقق عدالت مالیاتی بپردازد.
شایان ذکر است محمد رضا پور ابراهیمی ،رییس کمیسیون اقتصادی مجلس  نیز  مهمان دیگر این برنامه است که به صورت تلفنی در این گفتگو شرکت می کند.  
مجموعه برنامه «متن، حاشیه» کاری از گروه سیاسی شبکه سه سیما  به تهیه کنندگی  مجید یوسفی  و اجرای آبتین شمس است که به   تحلیل  مسائل   روز  می پردازد . این برنامه سه شنبه ها  به صورت زنده از شبکه سه سیما  پخش می شود .