اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

19 و 20 بهمن

فیلم های آخر هفته شبکه سه

فیلم های سینمایی و تلویزیونی سال های برف و بنفشه 1و 2 و حفره پنجشنبه 19 وجمعه 20 بهمن ماه طبق زمان های اعلام شده روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد .

فیلم های آخر هفته شبکه سه

فیلم تلویزیونی  سال های برف و بنفشه  به کارگردانی  سعید سلطانی ،در دوقسمت  پنجشنبه 19 و جمعه 20 بهمن ماه ساعت 10:00 از شبکه  سه سیما پخش خواهد شد .

http://static1.farakav.com/tv3//program/thumbnail/c0d416dd-0d35-4eaf-b235-af736fcf0717.jpg

در این فیلم بازیگرانی همچون سام درخشانی،لاله اسکندری،جهانگیر الماسی،امیر اقایی،اسماعیل شنگله، شبنم قلی خانی  ،صالح میرزا آقایی و ..   نقش آفرینی می کنند .
در خلاصه داستان فیلم آمده است :اواخرسال 1341  است .مهندس علی فلاح بعد از فارغ التحصیلی در رشته کشاورزی از اروپا به ایران برمیگردد.او تصمیم میگیرد علیرغم مخالفت خانواده اش به  شهرستان  ورامین رفته و در قطعه زمینی که متعلق به پدرش است کار کند و با گسترش  کشاورزی شرکت  کشت وصنعت  بزرگی را درانجا دایر کند.تیمسار امیرشاهی که ازمالکین بزرگ منطقه ودرضمن پیشکار شاپورغلامرضا پهلوی نیز هست،از پشتکار  و مدیریت علی خوشش آمده وتلاش  میکند تا وی را جذب  تشکیلات خود کند. اما اشنایی علی با مردم منطقه و نزدیکی او با  آنان به  مذاق تیمسار خوش تمی آید. در چنین شرایطی است  که وقایع  خرداد1342  رخ میدهد.  مردم پیشوا و ورامین  در اعتراض به دستگیری مرجع  تقلید خود حضرت  امام خمینی (ره )قیام کرده وکفن  پوش به سمت  تهران  حرکت  می کنند و حضور  نا خواسته   علی در این  ماجرا زندگی او را به سمت دیگری  هدایت می کند .
این فیلم به تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه  با ژانر  تاریخی – انقلاب اسلامی محصول شبکه سه سیما  در سال 1385 است .

 فیلم تلویزیونی حفره  به  کارگردانی کاوه خدا شناس ،  جمعه 20 بهمن  ساعت 14:30 روانه آنتن  شبکه سه سیما   می شود .


http://static1.farakav.com/tv3//program/thumbnail/464aed86-56b3-49ce-bdb7-f1221c6fffb0.jpg

در خلاصه داستان این فیلم با بازی پویا امینی، مریم معصومی و  مهدی امینی خواه   آمده است  : ایمان که دانشجوی هوا فضا در خارج از کشور است با شنیدن خبر تصادف خواهرش و حال نامساعد او وارد ایران می شود و در همان زمان با دوست خواهرش مونا و برادر مونا که مهرداد نام دارد و در زمان نبودن وی برای خواهر و مادرش زحمت فراوان کشیده اند اشنا می شود.بعد از چندی رابطه انها با هم صمیمی تر می شود و با پیشنهاد مهرداد ایمان به ایران باز می گرددو در سازمان هوا و فضای کشور مشغول کار می شود و تصمیم ازدواج با مونا را می گیرد اما در همین زمان به طور تصادفی متوجه می شود که  ...
فیلم  تلویزیونی حفره  با ژانر سیاسی  محصول  1396  ایران است.