اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

با اجرای کیوان ساکت اُف

«زمانی برای خندیدن» اسفند ماه روی آنتن شبکه سه

با پایان یافتن تولید مسابقه «زمانی برای خندیدن» ، پخش این برنامه از اسفند ماه از شبکه سه سیما آغاز خواهد شد وتا اواسط فروردین ادامه خواهد داشت .

 «زمانی برای خندیدن»  اسفند ماه روی آنتن  شبکه سهبه گزارش روابط عمومی شبکه سه سیما ، مسابقه «زمانی برای خندیدن»  در 32 قسمت 55 دقیقه ای به تهیه کنندگی عباس ق قنبری  و محسن تقوی زنوز ، توانایی علاقه مندان از سراسر ایران در  رقابت طنز نمایشی(استند آپ کمدی ) را  در معرض قضاوت داورانی چون بیژن امکانیان ، محمد رضا هدایتی ،شقایق دهقان وسحر ذکریا  قرار  می دهد.
از میان  هزاران ثبت نام کننده  از طریق سایت شبکه وکانال  برنامه، 75  نفر   برگزیده شدند تا  در  مرحله  مقدماتی  این  مسابقه  حضور یابند .
در مرحله اول  با توجه به نظرات هیئت داوران 32 نفر  انتخاب  ودر مرحله دوم   16 نفر به مرحله بعدی  صعود می کنند که هر داور  4 نفر از شرکت کنندگان را آموزش می دهد و همراهی می کند  . سپس در هر قسمت از برنامه ، یک نفر از  رقابتها حذف می شود و بقیه  به مرحله بعدی  می روند  تا تعداد شرکت کنندگان به 4 نفر برسد .  یک نفر  هم از بازندگان  مراحل قبل  انتخاب و مسابقه نهایی   بین  این 5 نفر برگزار می شود .
 اجرای مسابقه "زمانی برای خندیدن "  به عهده کیوان ساکت اُف است .
گفتنی است ،بانوان نیز حضور چشمگیر در مسابقه «زمانی برای خندیدن»  داشتند که از میان آنها رتبه اول و دوم برگزیده شدند .