اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

با اجرای صدرالدین کاظمی

بازگشت "کشتی ایرانی" به آنتن

اولین برنامه"کشتی ایرانی" در سال 1397 با موضوع مسابقات انتخابی تیم های ملی ، امروز ،شنبه اول اردیبهشت ماه از ساعت 14:50 ، به صورت زنده روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد .

بازگشت "کشتی ایرانی"  به آنتن
به گزارش روابط عمومی شبکه سه سیما ، با توجه به نخستین مرحله از رقابتهای انتخابی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در بازیهای آسیایی و رقابتهای جهانی  که 30 و 31 فروردین ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد،
سری جدید برنامه  "کشتی ایرانی"  ،امروز  میزبان  امیر توکلیان مدیر تیم های ملی کشتی آزاد پایه ،  خواهد بود و  به رقابت های  انتخابی تیم  ملی کشتی آزاد می پردازد .   
گفتگو با محمد طلایی- مربی تیم ملی  و ابراهیم جوادی –عضو شورای فنی کشتی آزاد در خصوص رقابتهای انتخابی تیم ملی کشتی آزاد و همچنین مصاحبه با دکتر ملک محمدی –رئیس کمیته پزشکی فدراسیون کشتی در خصوص تست دوپینگ آزادکاران در این رقابت ها ، از بخش های دیگر این برنامه می باشد .
مجموعه برنامه تخصصی "کشتی ایرانی" کاری از گروه ورزش شبکه سه سیما   به تهیه کنندگی سعید اصغری و اجرای صدرالدین کاظمی است ، که مسابقات کشتی  آزاد و فرنگی  کشوری ،بین المللی و جهانی را تحلیل و بررسی می نماید.این برنامه شنبه ها بعد از ظهر روانه آنتن شبکه سه می شود .