اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

20 و 21 اردیبهشت

فیلم های آخر هفته شبکه سه سیما

فیلم های سینمایی و تلویزیونی آرش و پدر زن ، سی بیسکیت ،دشمنان طبیعی ،خواب فروش ،اورست :فتح بی پایان ،کیم مامور مخفی ،پنجشنبه 20 اردیبهشت و جمعه 21 اردیبهشت ماه روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرند.

فیلم های آخر هفته  شبکه سه سیما  

*فیلم تلویزیونی آرش و پدر زن به کارگردانی حسین بابا ئیان ، پنجشنبه  20  اردیبهشت    از ساعت 10:30 روانه آنتن شبکه سه خواهد شد .
این فیلم تلویزیونی محصول ایران در سال  1390  است .
در خلاصه داستان  با بازی امیرمحمدزند،  پرستو صالحی ، رضا بنفشه خواه، ساناز سماواتی، نصرالله رادش، حلیمه سعیدی آمده است : آرش جوانی دانشجو است  که  به همکلاسی خود  هما  علاقه مند شده است و قصد خواستگاری از او را دارد.هما  به آرش می گوید که پدر او بسیار سخت گیر و علاقه مند به شعر و ادبیات است.آرش چند روز قبل از خواستگاری با پدر زن خود،جلوی در وقتی داشته با هما پشت آیفون صحبت می کرده روبرو می شود و به دروغ می گوید که ...

*فیلم سینمایی سی بیسكیت Seabiscuit  به کارگردانی گری روس، پنجشنبه 20  اردیبشت   ساعت 14:30   از شبکه سه سیما پخش می شود .
در خلاصه داستان با بازی توبی مک گوری و  جف بریجز آمده است  :  این فیلم درباره پسری است که در کودکی به علت فقر از خانواده جدا شده و به یک اصطبل سپرده می شود.  او عاشق سوار کاری است و هر لحظه به قهرمانی نزدیک می شود اما در این راه مشکلاتی را در پیش دارد.
 این فیلم  با ژانرورزشی – خانوادگی ، محصول مشترک  آمریکا  و انگلیس در سال 2003   است.

*فیلم سینمایی دشمنان طبیعیEnemies closer به کارگردانی پیتر هایمز  است که جمعه 21 اردیبهشت ساعت 00:00 بامداد  از شبکه سه سیما پخش می شود .
بازیگرانی چون تام اورت اسکات ، جین کلود وان دام  و اورلندو جونز در این فیلم سینمایی نقش آفرینی می کنند .
درخلاصه داستان  فیلم آمده است : هواپیمایی در منطقه مرزی ایالات متحده ، کانادا و مکزیک در  جزیره کینگز  سقوط می کند .   این هواپیما متعلق به قاچاقچیان موادمخدر بوده است .   این جزیره نگهبانی به نام هنری دارد که از ارتش جدا شده است و در این جزیره زندگی می کند . سانر , رئیس تبهکاران , پلیس های محلی را می کشد و این مسئله باعث درگیری هنری در این ماجرا می شود و ....
این فیلم محصول مشترک آمریکا و کانادا در سال 2013 با ژانر حادثه ای است .

*فیلم سینمایی خواب فروش  محصول ایران  در  سال 1388به کارگردانی شهاب عباسی است که جمعه 21 اردیبهشت ساعت 10:30 از شبکه سه پخش می شود.
بازیگران این فیلم حمید لولایی ، شهرام قائدی ، غلامرضا نیکخواه ، کیومرث ملک مطیعی  هستند .
در خلاصه داستان فیلم آمده است : مبلغ کلانی از یک کارخانه اختلاس شده است . مدیر عامل کارخانه که به شدت عصبانی است طی جلسه ای امضای هیئت مدیره را در مورد بازخواست قرار داده اعلام میکند . برای روشن کردن موضوع عازم رامسر میشود . در همین حین کارگری به نام مسعود سراسیمه وارد اتاق کنفرانس شده و ....

*فیلم سینمایی  اورست :فتح بی پایان Everest: The Summit of  The Gods    به کارگردانی هایدی یوکی هیرایاما   ،محصول  ژاپن  در سال 2016   است  که جمعه 21 اردیبهشت ساعت 14:30 روی آنتن شبکه سه  قرار می گیرد .
بازیگران  این فیلم سینمایی با ژانر درام  ، جونیچی اُکادا ،هیروشی آبه ،پیر تاکی ،شان سوک کازاما و تیلن لند آپ هستند .
این فیلم  درباره  ماکوتو فوکاماچی یک عکاس ژاپنی است که یک دوربین قدیمی در خیابانهای نپال پیدا می-کند. او متوجه می¬شود که این دوربین متعلق به جورج مالوری است، مالوری  اولین کسی است که اورست را در 8 جولای 1924 فتح کرده و سالها پیش در اورست ناپدید شده است. ماکوتو به همراه دوستش راهی اورست می¬شود تا حقایق را درباره این ماجرا کشف کند و...

*فیلم سینمایی کیم مامور مخفی  Seondal :The Man Who Sells The River   به کارگردانی دائه- مین  پارک  است که جمعه 21 اردیبهشت ساعت 20:000 روانه آنتن شبکه سه می شود . این فیلم  ساخته  سال  2016  کره جنوبی  با ژانر تاریخی ،کمدی و  حادثه ای    است.
در  این فیلم بازیگرانی چون  سئونگ-هو یو ، جائه هی ئون جو ،سوک- هو جون  و مین سئوک کیم    ایفای نقش کرده اند.
در خلاصه داستان فیلم آمده است : کیم سئوندال پسر جوان و بسیار باهوشی است که در جریان درگیری در یک جنگ و دست و پنجه نرم کردن با فقر به همراه دوست خود کلاهبرداری و دزدی را آغاز می کند. او به کمک دوست خود سرقت های بسیار زیادی را با موفقیت انجام می دهد. دربار برای به دام انداختن وی جایزه ی بزرگی را تعیین کرده است. اما کیم به همراه دو دوست خود با روشهای منحصر به فرد خویش پس از انجام هر عملیات آن شهر را ترک می کند. در این میان کیم با تاجر شیاد و بی رحمی مواجه می شود که یکی از دوستان او را به قتل می رساند. کیم نیز تمام توان خود را به کار می گیرد تا از تاجر شیاد انتقام بگیرد و ....