اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

از پنجشنبه 27 اردیبهشت

سحرگاهان شبکه سه با "ساعت ملاقات"

ویژه برنامه سحرگاهی شبکه سه سیما با عنوان "ساعت ملاقات"از پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه مصادف با اول ماه مبارک رمضان از ساعت 3:15 بامداد روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد .

سحرگاهان شبکه سه  با "ساعت ملاقات"  
به گزارش روابط عمومی شبکه سه سیما ،  ویژه برنامه سحرگاهی "ساعت ملاقات" به تهیه کنندگی  هادی پورحامدی و  اجرای شاعرتوانمند حامد عسگری در 30 قسمت 60 دقیقه ای   میهمان سفره های سحرگاهی مخاطبان  این شبکه خواهد بود تا با هم نیایش های ویژه ی این ساعات عزیز را نجوا کنیم  وارتباط خود را  با خالق لایزال   به اشتراک بگذاریم و همه  با هم به قدر وقیمت زمان میهمانی خدا پی ببریم وبخواهیم آنچه که باید وآنچه که شاید .
همچنین تلاش این برنامه نگاهی لطیف به دریایی عمیق است وغور درمعانی رسیده در ادعیه ، تا بندگی رادرسایه سارعلم علی عالی بفهمیم وراه خود را به ملکوت بیابیم .نجوا کنیم نیازهایمان را به بهترین شکل ، قالب وصورت تا سیرتمان دگرگون شود انگونه که باید .
دوربین این برنامه درمیان مردم وبا آنان خواهد بودنجوای عاشقانه آنان را خواهد شنید تا نیازهایمان رامتعالی کنیم وپله پله به ملاقات خدا برویم .
برنامه دارای بخش های مختلفی خواهد بود چون  صدایت می کنم  ،نجوای نهانی ادمی با خالق ،هرکه در اطراف ماست ،بندگی ازدیدگاه امیرالمومنین (ع) به روایت استاد دکتراسماعیلی،داستانک وشاعرانه های عارفانه به روایت حامد عسگری ،دعای سحر،دعای ابوحمزه ، فرازهایی ازصحیفه ی گرانقدر امام سجاد(ع) و...
 محور برنامه در تمامی بخش ها این خواهد بود که خداوند بی نهایت است ولامکان وبی زمان ،اما به قدر فهم توکوچک می شود وبه قدر نیاز توفرود می آید وبه قدر آرزوی توگسترده می شودوبه قدر ایمان توکارگشاو....
گفتنی است ،پخش این برنامه سحر گاهی  ازپنجشنبه  27 اردیبهشت  آغازمی شود  و تا پایان ماه مبارک ادامه خواهد داشت .
کارگردان هنری" ساعت ملاقات"   رضا حماسی است  و عمارباستان فر کارگردانی تلویزیونی آن را عهده دار است. نویسندگی واجرا  برنامه   نیز برعهده حامد عسگری است .