اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

10 و 11 خرداد

فیلم های آخر هفته شبکه سه سیما

فیلم های سینمایی "بی نظم منظم" ، "اسنودن" و" یاسین" پنجشنبه 10 و جمعه 11خرداد ماه طبق زمان های اعلام شده از روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

فیلم های آخر هفته شبکه سه سیما

*فیلم سینمایی   بی نظم منظم Disorderly  Orderly  به کارگردانی  فرانک تاشلین پنجشنبه 10 خرداد از ساعت 10:45  از شبکه سه سیما پخش می شود .

http://static1.farakav.com/tv3//program/thumbnail/9dbfb65c-545d-4d3e-8848-c5c768dc8128.jpg

در خلاصه داستان آمده است : وقتی که جروم لیتل فیلد از مدرسه پزشکی اخراج می شود ،  در یک کلینیک خصوصی اقدام به  سرویس دهی به بیماران  می کند که در این بین یک سری ماجرا   اتفاق می افتد و ...
 فیلم سینمایی    "بی نظم منظم " محصول  1964  آمریکا  با ژانر کمدی- احساسی  است که جری لوئیس ،گلندا فارل  و سوزان اُلیور  در آن بازی کرده اند .

* فیلم سینمایی  اسنودن  Snowden   به کارگردانی  الیور استون  تولید   2016 و محصول مشترک فرانسه آلمان و آمریکا است که پنجشنبه 10 خرداد از ساعت 23:45 روانه آنتن می شود .

http://static1.farakav.com/tv3//program/thumbnail/37f571d4-b0a9-4d08-ad70-6e6081f58861.jpg

بازیگران  این درام با ژانر بیوگرافی –هیجان انگیز  ، جوزف گوردن لویت ،شایلن وودلی ،ملیسا لئو ، زا چای کوئینتو و نیکلاس کیج  هستند .
 این   فیلم   داستان   ادوارد جوزف اسنودن افشاگر کنونی و کارمند سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا و پیمانکار سابق آژانس امنیت ملی است.
افشاگری‌های ادوارد اسنودن از عملیات عظیم جاسوسی و مراقبت در سطح جهانی و پریزم پرده برداشت. بنا به مدارک اسنودن، این برنامه‌ها که شامل جاسوسی از مردم عادی و شخصیتها در مکالمات تلفنی، ایمیل، استفاده از موتور جستجو ی اینترنت و … در تمام کشورها و بدون رعایت مرزهای سیاسی صورت می‌گیرند، در درجه اول توسط آژانس امنیت ملی ایالات متحده آمریکا به اجرا در می ایند.
اسنودن در ۲۰ می ۲۰۱۳   از محل کارش که تأسیسات متعلق به «ان اس ای» در هاوایی بود به هنگ کنگ پرواز کرد و   مدارک طبقه‌بندی شد ه «ان اس ای» را در اختیار روزنامه نگاران   قرار داد. هنگامیکه مطالب در روزنامه گاردین و واشینگتن پست به چاپ رسیدند اسنودن موضوع توجه اخبار بین‌المللی گشت.

*فیلم سینمایی  یاسین    به کارگردانی  حامد امرایی جمعه 11 خرداد از 10:45 روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد .

http://static1.farakav.com/tv3//program/thumbnail/4d2fb452-3b35-450d-9048-f2e77e106f03.jpg

  داستان این فیلم   درباره  یاسین پسر نوجوانیست که با وجود داشتن سن کم، با صوت بسیار زیبا قرآن را تلاوت کرده و همچنین به مفاهیم قرآنی و تفسیری نیز تسلط نسبی دارد. همین مساله باعث شده پدر یاسین که مرد متظاهر و خودنمائسیت، دائم او را در مجالس مختلف با حضور مسئولین و سران مملکتی ببرد تا از این راه رانت هایی برای پیش بردن مقاصد و زد و بندهایش  به دست بیاورد. یاسین که از این ماجرا بسیار ناراحت است، هر بار به بهانه ای سعی می کند از زیر بار این ماجرا شانه خالی کند، اما پدر که مرد بسیار تندخود و بداخلاقی نیز هست، او را مجبور به شرکت در مجالس مختلف می کند. این وضعیت ادامه دارد تا اینکه روزی یاسین …
 در  این فیلم  بازیگرانی چون  حمید فرخ نژاد ،پریوش نظریه ،حسین سلیمانی ،یوسف مرادیان و رضا توکلی ایفای نقش کرده اند.
این فیلم  با ژانر اجتماعی محصول 1393 به تهیه کنندگی محسن علی اکبری است.