اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

14 و 15 تیر ماه

فیلم های شبکه سه در نیمه تیر ماه

فیلم های تلویزیونی و سینمایی معجزه برن ،بازی پول ،دست های خالی و کاغذ ها در باد پنجشنبه 14 و جمعه 15 تیر ماه روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد .

 فیلم های شبکه سه  در نیمه تیر ماه  


*فیلم سینمایی معجزه برن The Miracle of Bern به کارگردانی سونک وورتمن   پنجشنبه 14 تیر   ساعت  10:30  از  شبکه سه سیما پخش می شود.

https://static2.farakav.com/tv3/program/thumbnail/b2228d2e-0d92-42a6-a325-f08b10fb87da.jpg

این فیلم  محصول سال  2003 آلمان   است که در آن بازیگرانی چون پیتر  لامِیِر،لوئیس کلامروت ،جوآنا گست دورت و کاترینا واکر ناگل     نقش‌آفرینی می‌کنند.
داستان فیلم مربوط به قهرمانی تیم ملی آلمان در جام جهانی ۱۹۵۴ سوئیس با شکست تیم قدرتمند مجارستان است که خود آلمانها از آن به عنوان معجزه برن یاد می‌کنند .این فیلم با داستانی دیگر که یکی مربوط به مردی است که از جنگ جهانی دوم برگشته و می‌خواهد زندگی خود را با خانواده اش از اول شروع کند و دیگری مربوط  به یک گزارشگر و همسرش  که مسابقه را گزارش میکنند ،مرتبط است.

*فیلم سینمایی  بازی پول Moneyball  به  کارگردانی بنت میلر  است  که پنجشنبه 14 تیر ساعت 16:25    روی آنتن شبکه سه قرار می گیرد .

https://static2.farakav.com/tv3/program/thumbnail/851b42f5-404c-466e-8442-ca14c253c125.jpg

در خلاصه این فیلم آمده است : یک هواپیما مسافربری در حین پرواز، دچار سانحه رعد گرفتگی می شود که منجر به مصدومیت شدید خلبان و کمک خلبان و بیهوشی آنها می شود. از جمله مسافران هواپیما،کیت بارکس است که به تازگی کتاب داستانی را با الهام از زندگی خودش منتشر کرده است. همسر کیت یک خلبان هواپیمایی بوده که در اثر حادثه ای فوت کرده است. از آنجا که کیت چندین بار با همسر سابق خود تجربه کمک خلبانی را داشته ، ابتدا راهنمایی می کند که هواپیما را روی خلبان خودکار قرار دهند. اما پس از مدتی به دلیل نقص فنی ، خلبان خودکار از کار می افتد و...
بازیگرانی چون برد پیت  ،جونا  هیل ، کریس پرات  و  فیلیپ  سِی مور هوفمن   در این فیلم سینمایی  بازی می کنند .  این فیلم   محصول  آمریکا در سال 2011 است .  

*فیلم سینمایی  دست‌های خالی  به کارگردانی ابوالقاسم طالبی، جمعه 15 تیر ماه ساعت 10:30  از شبکـه سه پخش خواهد شد.

https://static2.farakav.com/tv3/program/thumbnail/b4ac2feb-2a14-467d-a376-8b96960f9476.jpg

در خلاصه داستان فیلم با بازی خسرو شکیبایی،  مریلا زارعی ،فاطمه گودرزی و مسعود رایگان  آمده است: حوریه که سالهاست از اسارت پدرش، به دست عراقی ها می گذرد، نسبت به خروج های بی موقع مادرش از منزل مشکوک است و این شک با تلفن‌های ناشناسی که به او می شود و در آنها از تصمیم مریم برای ارتباط با یک مرد دیگر صحبت می شود افزایش می یابد. اما طولی نمی کشد حوریه متوجه می شود مادرش در این مدت به عیادت امیرحسین که به تازگی آزاد شده و در بیمارستان به سر می برد می رفته است  و  ...
این فیلم در حوزه سینمای دفاع مقدس ،  سال 1385 تولید شده است .

* فیلم سینمایی کاغذ ها در باد Papers in the Wind   به کارگردانی  جو آن تاراتوتو  جمعه 15تیر    ساعت 14:30   از شبکه سه سیما پخش می شود .

https://static2.farakav.com/tv3/program/thumbnail/846e6cae-0609-461e-a6ff-287aa5f1acae.jpg

در خلاصه داستان فیلم آمده است :روسو،فرناندو،مونو  و  مائوریتسیو ،  دوستانی هستند که از دوران کودکی با یکدیگر رفاقت   و علاقه زیادی به فوتبال داشتند  .فرناندو و مونو  برادر هستند . مونو تمام  سرمایه خود را برای رشد بازیکنی به نام پیتیلانگا می گذارد . وی پس از مدتی به دلیل بیماری می میرد . او همیشه آرزو داشت   باشگاهی داشته باشد و سود باشگاه به دخترش  گوآرا  برسد . پس از مرگ مونو، برادرش  به همراه مائو و روسو تصمیم می گیرند  ، پیتیلانگا  را به شهرت برسانند و ...
این  درام  ورزشی-کمدی   محصول آرژانتین  در سال 2015  است  که بازیگرانی چون  پابلو اِچاری ،دنیل رابینوویچ ، دیگو پرتتی ،دیگو تورس  و پابلو راگو  در آن نقش آفرینی می کنند .