اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

21 و 22 تیرماه

فیلم های شبکه سه در پایان هفته

فیلم های تلویزیونی و سینمایی دل شکسته ،سر به مهر ، کلید ازدواج ، پدر و پسر قهرمان و زیبایی هر اتفاق پنجشنبه 21 و جمعه 22 تیر ماه راهی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرند .

فیلم های شبکه سه  در پایان هفته  

*فیلم سینمایی  دل شکسته محصول 1386  به کارگردانی علی روئین‌تن است که پنجشنبه 21 تیر  ساعت 10:15  از شبکه سه سیما  پخش می‌شود.

https://static2.farakav.com/tv3/program/thumbnail/b5685825-9ec8-41ce-87fa-8b51355bdcdd.jpg

در خلاصه داستان آمده است: امیر علی جوانی که در  دانشگاه درس جامعه شناسی می خواند، یک بسیجی معتقد است . او یک همکلاسی دختر دارد که عقاید و وضعیت خانوادگی اش دقیقا در تضاد کامل با امیر علی است .امیر علی و رها  دختر همکلاسی اصلا نظر خوبی درباره ی هم ندارند و تقریبا از هم متنفرند.استاد راهنمای درس تحقیق از امیر علی و رها می خواهد که با هم بطور مشترک یک پایان نامه ارائه دهند,آن دو ابتدا به شدت مخالفت می کنند ولی وقتی با سر سختی استاد رو به رو می شوند با بی میلی تصمیم به همکاری می گیرند,آنها   رفته رفته با هم بیشتر آشنا می شوند و از زندگی و دنیای هم و افرادی که در زندگیشان وجود دارند,خبر می یابند و دیگر مثل قبل از هم متنفر نیستند و ...
شهاب حسینی، فریبا کوثری، خسرو شکیبایی   و بیتا بادران  در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند.

*فیلم سینمایی  سر به مهر  به کارگردانی هادی مقدم‌دوست ، پنج‌شنبه  21  تیر ساعت 14:25  از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

https://static2.farakav.com/tv3/program/thumbnail/67806c9e-91a6-43fe-a074-38080a195df7.jpg

 این فیلم حکایت یک راز است! راز فیلم همان سر به مهر گذاشتن یعنی نماز خواندن صبا است؛ هر چند این راز در انتهای فیلم سر به مهر نمی‌ماند. روایت داستان دختر تنها و خسته‌ای است به‌نام صبا که کمک‌های یک‌دوست باعث بهبود شرایطش می‌شود، تا شهامت پیدا کند نماز خواندنش را آشکار کند، اما دختر داستان برای معرفی این دوست به دیگران شهامت کافی ندارد. لیلا حاتمی، آرش مجیدی و خاطره اسدی بازیگران این فیلم سینمایی هستند.فیلم سینمایی سر به مهر محصول 1391 به تهیه کنندگی محمد رضا شفیعی است .

*فیلم سینمایی کلید ازدواج  به کارگردانی داود موثقی  محصول   1376 است که جمعه 22 تیر  ساعت 10:20 از شبکه سه پخش می شود .


https://static2.farakav.com/tv3/program/thumbnail/7eb97730-0a50-4031-8adf-9f88dd13440f.jpg

  بازیگران این فیلم سینمایی  علیرضا خمسه ،نادر سلیمانی،فاطمه صامتی  وسعید آقاجانی   هستند .
این فیلم داستان مرد جوانی به نام صادق را روایت می کند كه قرار است جنس قاچاقی را با خود به تهران بیاورد و تحویل یك باند بدهد، كیف خالی را كه قبلاً محتوی جنس قاچاق بوده، در یكی از صندوق های امانات راه‌آهن می گذارد و كلید آن را با خود می برد. رییس باند، ادریسی حرف های او را مبنی بر ربوده شدن جنس، باور نمی كند و ...

* فیلم سینمایی پدر و پسر قهرمان  The Finishersبه کارگردانی  نیلز تاورنیرز  جمعه 22تیر    ساعت  14:25    از شبکه سه سیما پخش می شود .

https://static2.farakav.com/tv3/program/thumbnail/916d7a6b-2511-4a70-afd0-b9ed7d8852a6.jpg

در خلاصه داستان فیلم آمده است : جولین پسر نوجوانی است که به علت نوعی فلج از ناحیه پاها و یک دست با ویلچر  حرکت می کند   . او ماجراجویی را بسیار دوست دارد ولی شرایط جسمی او امکان این نوع فعالیت ها را از او گرفته است .
  جولین با دیدن تبلیغ مسابقه سه مرحله ای مرد آهنین   از پدرش می خواهد که در این مسابقه به اتفاق هم شرکت کنند. پدر جولین ابتدا این پیشنهاد را قبول نمی کند ولی به خاطر  تاثیری که این فعالیت بر روی روحیه پسرش خواهد گذاشت این کار را قبول کرده و ....
این  درام  با ژانر خانوادگی ،   محصول مشترک فرانسه و بلژیک   در سال 2013  است  که بازیگرانی چون  جاکئز گامبلین و الکس آندرالامی  در آن نقش آفرینی می کنند .

*فیلم  سینمایی زیبایی هر اتفاق Collateral Beauty  به   کارگردانی  دیوید فرانکل  جمعه 22تیر    ساعت 19:00   از شبکه سه سیما پخش می شود .
https://static2.farakav.com/tv3/program/thumbnail/6532f096-b37c-4c2a-bd56-f5c3c9fa8a4c.jpg

این  درام عاشقانه محصول 2016 آمریکا  است که  ویل اسمیت ،ادوارد نورتن ،کیت وینسلت  ،میشل پنا و هلن میرن  در آن  به ایفای نقش پرداخته اند .
در خلاصه داستان  فیلم آمده است : هاوارد مدیر یک شرکت موفق تبلیغاتی است که در یک حادثه ، دختر خردسالش را از دست می دهد. این اتفاق شوک بزرگی به او وارد می کند و او نسبت به زندگی دلسرد می شود. رفته رفته کار و وضعیت شرکت به علت عدم توجه او افول می کند و مشتریان کار با او را رها می کنند. این وضعیت باعث می شود تا سه معاون و شریک او در شرکت تصمیم به فروش شرکت بگیرند ولی به علت سهام بالای هاوارد موفق نمی شوند. آنها تصمیم می گیرند یک کاراگاه خصوصی  استخدام کنند تا عدم صلاحیت روانی هاوارد را احراز کرده  و ...