اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

11 و 12 مرداد

فیلم های آخر هفته شبکه سه سیما

فیلم های سینمایی خط ویژه ،کاغذ ها در باد و صندوقچه میداس پنجشنبه 11 و جمعه 12 مرداد طبق زمان های اعلام شده راهی آنتن شبکه سه سیما می شوند.

فیلم های   آخر هفته  شبکه سه  سیما  

* فیلم سینمایی  خط ویژه   به کارگردانی مصطفی کیایی  پنجشنبه 11 مرداد  ساعت 10:00  از شبکه سه روی آنتن می‌رود.

https://static3.farakav.com/tv3/program/thumbnail/d9c9d7c6-d0a6-4eb7-a69d-97c64681486c.jpg

در این فیلم که سال 1392  با ژانر اجتماعی تولید شده است ،مصطفی زمانی،هانیه توسلی و  هومن سیدی  بازی کرده اند .
 در خلاصه داستان فیلم آمده است :کاوه نابغه علوم کامپیوتر به همراه خواهر و شوهر خواهرش تحت شرایط خاصی حساب بانکی یک راندخوار به نام محتشم را هک می کنند. محتشم برای بازگشت پولش به روش های غیرقانونی روی می آورد اما این پول هنگفت در اختیار 7 جوان قرار می گیرد و مشکلات عدیده ای را برای آنها به وجود می آورد.

* فیلم سینمایی کاغذ ها در باد    Papers in the Wind  به کارگردانی  جو آن تاراتوتو  پنجشنبه  11 مرداد  ساعت  15:45   از شبکه سه سیما پخش می شود .


https://static3.farakav.com/tv3/program/thumbnail/846e6cae-0609-461e-a6ff-287aa5f1acae.jpg

در خلاصه داستان فیلم آمده است :روسو،فرناندو،مونو و مائوریتسیو ،  دوستانی هستند که از دوران کودکی با یکدیگر رفاقت و علاقه زیادی به فوتبال داشتند  .فرناندو و مونو  برادر هستند . مونو تمام  سرمایه خود را برای رشد بازیکنی به نام پیتیلانگا می گذارد . وی پس از مدتی به دلیل بیماری می میرد . او همیشه آرزو داشت   باشگاهی داشته باشد و سود باشگاه به دخترش  گوآرا  برسد . پس از مرگ مونو، برادرش  به همراه مائو و روسو تصمیم می گیرند  ، پیتیلانگا  را به شهرت برسانند و ...
این  درام  ورزشی-کمدی   محصول آرژانتین  در سال 2015  که بازیگرانی چون  پابلو اِچاری ،دنیل رابینوویچ ، دیگو پرتتی ،دیگو تورس  و پابلو راگو  در آن نقش آفرینی می کنند .

* فیلم سینمایی   صندوقچه میداسThe Adventurer :The Curse of Midas Box به کارگردانی جاناتان نیومن  است که جمعه 12 مرداد ساعت 14:30   روانه آنتن  شبکه سه سیما می شود .

https://static3.farakav.com/tv3/program/thumbnail/e6f13aa5-6260-4e28-b4b3-59a534eac927.jpg

این فیلم  محصول مشترک   انگلستان، اسپانیاو  بلژیک  در سال 2013 با ژانر حادثه ای –تخیلی است   و بازیگرانی چون مایکل شین ، آنی یورین بارنارد، سام نیل ، لنا هیدی ،لون گرو فود  و کلی هاز  در آن نقش آفرینی می کنند .
در خلاصه داستان  این فیلم آمده  است : از دوران باستان صندوقچه ای به نام میداس به جا مانده است که می تواند هر چیزی را به طلا تبدیل کند و  فقط یک نقشه در جهان وجود دارد که مکان آن را نشان می دهد. افرادی با نامهای چریتی و گولر از وجود چنین گنجی مطلع هستند و به سختی در تلاشند تا نقشه و کلید اسرار آمیز صندوق را بیابند. پس از وقوع کش و قوسهای بسیار بین آن دو، در نهایت نقشه به دست گولر افتاده و کلید اسرار آمیز را که شامل دو قطعه ی مجزا است، چریتی به  دست می آورد و ....