اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

" پای منبر"،"دوخط روضه" و " حرف های او شنیدنی است"

"لحظه ها را دریاب " روی آنتن شبکه سه

مجموعه برنامه "لحظه ها را دریاب "در ایام ماه محرم و صفر هر روز به صورت میان برنامه از شبکه سه سیما پخش می شود .

"لحظه ها را دریاب " روی آنتن شبکه سه
به گزارش روابط عمومی شبکه سه سیما ، مجموعه برنامه "لحظه ها را دریاب "به تهیه کنندگی میلاد امینی موحد  کاری ازگروه فرهنگ و معارف اسلامی شبکه سه سیماست که  با سه عنوان فرعی " پای منبر"،"دوخط روضه" و " حرف های او شنیدنی است" هر روز در ایام ماه محرم و صفر راهی آنتن می شود.
*پای منبر  در 20 قسمت ، مجموعه ای تصویری از منبر های منتخب و شنیدنی است که با تصاویری زیبا تدوین شده است... اگرچه شما در "پای منبر" تصویر سخنران را نمی بینید اما تصاویر مفهومی ای که در جای جای این کلیپ کوتاه از جلوی چشمان تان می گذرد سخنان شان را دلنشین تر می کند.
* برنامه «دوخط روضه»  نیز در 20 قسمت  میزبان شاعران آئینی  در ماه محرم است. در این برنامه شعرایی که پیرامون واقعه عاشورا و شهدای کربلا اشعاری سروده اند، آثار خود را قرائت  می کنند.
*مجموعه موشن گرافیک «حرف های او شنیدنی است» در 10 قسمت  به بیانات امام حسین (ع) در طول هجرت ایشان از مکه به کربلا می پردازد.در کشاکش مبارزه روز عاشورا بارها و بارها صدای پرشکوه او میان هلهله های دشمنان گم شد،اما امروز و بعد از سال های متمادی، این صدا در گوش زمان باقی مانده است و مستمعین فراوانی پیدا کرده است...