اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

پنجشنبه 10 و جمعه 11 آبان ماه

فیلم های شبکه سه در دهه اول آبان ماه

فیلم های سینمایی و تلویزیونی دا ...آنا... مادر، پیامد ،موج وآخرین فرصت ، پنجشنبه 10 و جمعه 11 آبان ماه طبق زمان های اعلام شده روانه آنتن شبکه سه سیما می شوند.

فیلم های شبکه سه در دهه اول آبان ماه
*فیلم  تلویزیونی   دا... آنا ...مادر    به  نویسندگی و کارگردانی  فرشاد صالحی  ، پنجشنبه 10  آبان ساعت 9:00  روانه آنتن می شود .
محوریت این فیلم   "مادر" است که محتوای  آن  دفاع مقدس  است  و در سه قصه متفاوت به تصویر کشیده می شود  و  در آخر، ماجرا این سه مادر با هم پیوند می خورد.    این فیلم  روایت گر استقامت مادران جانبازان دفاع مقدس و مروج فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی است  وبخش هایی از فرهنگ ،زندگی و رسوم عشایر منطقه را  به تصویر کشیده است .آزیتا ترکاشوند ،احمد رضا رافعی ،اردوان محمودیان و علی اسماعیلی از بازیگران این فیلم هستند .  
این فیلم   محصول مرکز صدا و سیمای چهار محال و بختیاری   در سال 1396  است .

* فیلم سینمایی  پیامد Aftermath به کارگردانی  الیوت لستر  جمعه 11 آبان ساعت00:15 بامداد  از شبکه سه روی آنتن می‌رود.
این فیلم   محصول مشترک آمریکا و انگلستان در سال  2017  با ژانر حادثه ای است  و آرنولد شواتزنگر،اسکوت مک نری و مجی گریس   در این فیلم بازی کرده اند .
در خلاصه داستان فیلم آمده است: رومن پیرمردی است که قرار است در روز آینده دختر باردار و همسرش از سفر بازگردند و او در تدارک مهمانی برای بازگشت آنهاست. اما ناگهان خبر سقوط هواپیمایی که حامل عزیزانش است در اخبار منتشر می شود. مسبب این اتفاق هم یکی از کارکنان  در برج مراقبت است. رومن علی رغم تلاشهای دولت برای آرام کردن بازماندگان و داغدیدگان تصمیم می گیرد تا از مسبب جریان انتقام بگیرد و ...

* فیلم سینمایی  موج Bolgen / the wave     به کارگردانی  روآر اُتاگ  جمعه 11 آبان  ساعت  14:15   از شبکه سه سیما پخش می شود .
در خلاصه داستان فیلم آمده است : يک زمين شناس نروژي متوجه ي حرکت عظيم لايه هاي درون زمين در کنار يک درياچه ي بزرگ مي شود که اين پديده قادر است موج هايي را بوجود آورد و شهر کنار درياچه را کاملا نابود کند. پيش بيني هاي او درست از آب درمي آيد و کوه به درون درياچه رانش مي کند و يک سونامي بزرگ را بوجود مي آورد . زمين شناس براي نجات زن و فرزندش که در هتلی در شهر گیر افتاده اند به آنجا رفته و ...
این  فیلم با ژانر حادثه ای  محصول نروژ در سال 2015 است  که بازیگرانش  کریستوفر جونر ، توماس بولارسن و  آنی دا ل تورپ  هستند .   

*فیلم سینمایی  آخرین فرصت des Larmes(Brotherhood of Tears)  Confrerie  
در این فیلم بازیگرانی چون جرمی رنیر ،آدری فلوروت ،ملوسین ماینس و بولی لانرز  نقش آفرینی کرده اند .
این فیلم  با ژانر هیجان انگیز ، محصول  فرانسه  درسال  2013 است و داستان فيلم  درباره گابریل پلیس بیکار شده ای است که همسرش را از دست داده و با دختر نوجوانش زندگی می کند .  او توان مالی چندانی برای هزینه های زندگیش ندارد و کلی بدهی دارد .گابریل برای حمل محموله ای وارد باند خلافکاران می شود و پس از انجام آن تصمیم می گیرد از این کار کنار بکشد که ...