اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

با اجرای رضا رشید پور

شبکه سه با "شب آرام"به پیشواز یلدا می رود

ویژه برنامه شب یلدای شبكه سه سیما با عنوان "شب آرام " از پنجشنبه 29 آذر، با مخاطبانش همراه می شود.

شبکه سه با "شب آرام"به پیشواز  یلدا می رود
 به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ویژه برنامه‌ "شب آرام" به تهیه كنندگی و اجرای رضا رشید پور و با حضور كارگردانان، بازیگران، خوانندگان، ورزشكاران ،شاعران، موسیقیدانان و همچنین میهمانانی كه در طول یك سال گذشته در قاب شبكه سه  شاهد درخشش آن ها در بخش های مختلف اجتماعی، معارفی و ورزشی بوده ایم، پخش می شود.
    بازیگرانی چون علی نصیریان، فریبرز لاچینی، ناصر طهماسب، داریوش ارجمند ،مائده طهماسبی، فرهاد آئیش، امین تارخ، گوهر خیراندیش، مهران غفوریان، لیندا كیانی، شقایق دهقان، امین حیایی، گلاره عباسی، مهرانه مهین ترابی، سیامند رحمان، (قهرمان پارالمپیك) حجت الاسلام شهاب مرادی (كارشناس دینی) و مجریانی چون رضا جاودانی، محمد رضا احمدی، نجم الدین شریعتی ،مژده لواسانی  و ناخدا هوشنگ صمدی و تعدادی از صیادان جنوب، نیز  از میهمانان این ویژه برنامه می باشند .
این ویژه برنامه همچنین میزبان رضا یزدانی، امید حاجیلی، علیرضا افتخاری و بنیامین بهادری خواهند بود تا آثار خود را اجرا كنند.

این برنامه پنجشنبه 29  آذر، از ساعت 19:15 تا 20:30 و 23:30 تا 2:00 بامداد و جمعه 30 آذر، از ساعت 19:15 تا 22:00  و 23:30 تا 2:00 بامداد پخش خواهد شد.
صله رحم ، تكریم بزرگان و پرداختن به سُنن شب یلدا از بخش های این ویژه برنامه به شمار می آیند.