اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

از متن حاشیه تا نوشته های شارپ

ویژه برنامه های 9 دی شبکه سه سیما

شبکه سه سیما به مناسبت بزرگداشت حماسه مردمی 9 دی ،ویژه برنامه هایی را تدارک دیده است برخی از این برنامه ها به شرح زیرند.

ویژه برنامه های 9 دی شبکه سه سیما

  به گزارش روابط عمومی شبکه سه سیما ، متن حاشیه ،مستند های نوشته شارپ و بازی با جمهوریت از ویژه برنامه های شبکه سه به مناسبت حماسه 9 دی است .

متن، حاشیه
 برنامه گفتگو محور "متن، حاشیه" با حضور حسین شریعتمداری ،مدیر مسئول روزنامه کیهان و نماینده ولی فقیه در موسسه کیهان به بحث فتنه 88 و حماسه 9 دی می پردازد . این برنامه به تهیه کنندگی مجید یوسفی و اجرای آبتین شمس ،امشب 8 دی ساعت 23:20 به صورت زنده روانه آنتن شبکه سه خواهد شد .

بازی با جمهوریت
 مستند تک قسمتی "بازی با جمهوریت "کاری از گروه سیاسی شبکه سه سیما به تهیه کنندگی علی اثباتی است که به چرایی ،چگونگی و واکاوی فتنه سال 1388 می پردازد .همچنین  این ویژه برنامه نگاهی به دادگاه فتنه گران آن روزها دارد .بازی با جمهوریت یکشنبه 9 دی ساعت 23:30 راهی آنتن می شود .

نوشته های شارپ
 نوشته های شارپ در یک قسمت 30 دقیقه ای در گروه سیاسی شبکه سه سیما تهیه شده است و نگاهی دارد به فردی که در پشت پرده اغتششات ایران در سالهای گذشته  بسیار موثر بود و بند بند دستورالعمل هایش برای بر هم زدن نظم جامعه اجرایی شد .
این مستند یکشنبه 9 دی ساعت 17:30 از شبکه سه سیما پخش می شود . تهیه کنندگی این برنامه برعهده علی اثباتی است.