اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

در برنامه رادیکال 3

چیستی و چرایی بیانیه گام دوم انقلاب

اولین قسمت از ویژه برنامه "رادیکال3 " با موضوع "فرامتن و چیستی و چرایی بیانیه گام دوم انقلاب" امشب ،سه شنبه 30 بهمن ، ساعت 20 روی آنتن شبکه سه خواهد رفت.

چیستی و چرایی بیانیه گام دوم انقلاب
به گزارش روابط عمومی شبکه سه سیما ،ویژه برنامه "رادیکال3 "با حضور دکتر پرویز امینی، استاد و عضو هیئت علمی دانشگاه  به موضوع "فرامتن و چیستی و چرایی بیانیه گام دوم انقلاب" می پردازد .
همچنین در این برنامه در دو بخش مجزا، نریش گرافیک هایی با موضوع برنامه پخش خواهد شد و در کنار آن تعدادی از فعالین دانشجویی در قالب یک گپ و گفت خودمانی، در مورد بیانیه گام دوم انقلاب بحث و تبادل نظر خواهند کرد.
  قسمت دوم گفتگو با دکتر پرویز امینی نیز ، پنجشنبه  2 اسفند ماه ساعت 20 پخش خواهد شد.
ویژه برنامه   رادیکال3 در این ایام همه روزه به موضوع بیانیه گام دوم انقلاب خواهد پرداخت و بخش های مختلف بیانیه را با اساتید دانشگاه و دانشجویان مورد بحث و بررسی قرار خواهد داد.
ویژه برنامه رادیکال 3 ، کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیماست که به نویسندگی رضا کردلو، کارگردانی علی زندیه و با اجرای سجاد بلوکات در این ایام همه روزه به موضوع بیانیه گام دوم انقلاب خواهد پرداخت و بخش های مختلف بیانیه را با اساتید دانشگاه و دانشجویان مورد بحث و بررسی قرار خواهد داد.