اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

از "زیر درخت هلو" تا "گزارشگر ویژه"

فیلم های شبکه سه درپایان هفته

فیلم های سینمایی بازی ، نامه رسان ،جنون سرعت ،توطئه گران و گزارشگر ویژه ، پنجشنبه2 و جمعه 3 اسفند مطابق زمان های اعلام شده روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد .

فیلم های شبکه سه درپایان هفته

*فیلم سینمایی  نامه رسان     Ithaca به کارگردانی   مگ رایان  ،  پنجشنبه 2 اسفند    ساعت 15:00 روی  آنتن  شبکه سه سیما قرار می گیرد .

https://static3.farakav.com/tv3/program/thumbnail/80de2816-dc7d-40bf-8cd9-0ee2f6b76944.jpg

در خلاصه داستان با بازی  تام هنکز،مگ رایان و سام شپارد  آمده است : هومر پسری نوجوان به تازگی و با اصرار به عنوان نامه رسان در یک دفتر تلگراف مشغول به کار شده است. پدر هومر چند سال قبل فوت کرده است و حالا برادر بزرگتر هومر به نام مارکوس به دلیل مشکلات مالی خانواده و برای تامین مخارج به ارتش پیوسته و در جنگ جهانی دوم به آنسوی اقیانوس ها اعزام شدهاست.  هومر در ابتدا با اشتیاق به کار نامه رسانی مشغول است و تلاش می کند در کارش پیشرفت کند.   او دلتنگ برادرش است و مجبور است برای مراقبت از مادر و خانواده اش کار کند  .  مارکوس در یکی از عملیات ها کشته می شود و ...
این درام    محصول   آمریکا  در سال 2015   است.

*فیلم سینمایی  جنون سرعت  Need for speedبه  کارگردانی  اسکات وا  جمعه 3  اسفند  ساعت 30 دقیقه بامداد  از شبکه سه  پخش می شود .

https://static3.farakav.com/tv3/program/thumbnail/bfe11763-57a6-4789-b4c0-b1cd4b3bba1c.png

 این فیلم محصول   آمریکا    در سال 2014 است   و  بازیگرانی  چون   آاِرون پل ،ایموجن پوتس ،دومینیک کوپر و داکوتا جانسون  در آن بازی کرده اند .  
 در خلاصه داستان آمده است : دينو يک راننده ي رالي زيرزميني است که مهارت فوق العاده اي دارد . او در کار ساختن و تيون کردن ماشين هاي مسابقه نيز ماهر است. در يک مسابقه ي خياباني رقيب کهنه کار او توبي،  او را به يک مسابقه ي رالي دعوت مي کند و در اين مسابقه توبي دوست دينو که پيتر نام دارد را عمدا بقتل مي رساند  و ...

*فیلم سینمایی توطئه گران   Marauders  به کارگردانی  استیون سی میلر  ،جمعه 3 اسفند ساعت 14:15 روانه آنتن می شود .

https://static3.farakav.com/tv3/program/thumbnail/921fab3a-6d02-40e2-a7e7-8086d6263b23.jpg

این فیلم محصول  مشترک  کانادا و  آمریکا در سال 2016    با ژانر اکشن،جنایی و معمایی  است که    در آن    بروس ویلیس،دِیو با تیستا ،کریستوفر ملونی و آدرین گرینر    بازی کرده اند .
 در خلاصه داستان آمده است:  یک بانک بزرگ با شعبات متعدد مورد حمله و سرقت چند مرد مسلح و کاملا حرفه ای قرار می گیرد. سارقین بعد از هر سرقت عکس یکی از تفنگداران سابق ارتش آمریکا به نام تی جی جکسون را در بانک می گذارند. این تفنگدار سال ها پیش در جریان جنگ خلیج فارس به همراه گروهش، برادر رییس این بانک را گروگان گرفته و کشته بودند. اما خودشان نیز  با حمله یک گروه دیگر از سربازان از جمله تی جی کشته می شوند. سارقین اینبار به یکی از شعب دیگر بانک دستبرد می زنند و   ...

* فیلم سینمایی گزارشگر ویژه  Special Correspondents  به کارگردانی  ریکی جرویس  است که جمعه 3  اسفند از  ساعت 19:20   روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد .  
بازیگرانی چون ریکی جرویس ، اریک بانا  و ورا فارمیگا در این  فیلم سینمایی بازی کرده اند .

https://static3.farakav.com/tv3/program/thumbnail/6abd9c4b-c657-4bf7-bfba-34b2120a090a.jpg

در خلاصه داستان این  ‌فیلم آمده است: یک خبرنگار شبکه ی رادیویی به نام فرانک و تکنسین همراهش فینچ ، قرار است در یک سفر کاری به اکوادور بروند  که در آنجا آشوب و شورش مسلحانه صورت گرفته است .فینچ که اخیرا  با همسرش اختلاف پیدا کرده است ، اشتباهی به جای پاکت نامه های همسرش ، پاکت حاوی پاسپوت ها و پول ماموریت را به سطل زباله می اندازد . فرانک که به شدت از دست فینچ عصبانی شده ، در پی راهی برای فرار از عواقب جاماندنشان است و ...
این درام  کمدی محصول مشترک کانادا و انگلستان  در سال 2016  است .