اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید
محرمانه خانوادگی

محرمانه خانوادگی

محرمانه خانوادگی آرشیو

محرمانه خانوادگی را بیشتر بشناسید
«محرمانه خانوادگی» یك برنامه تركیبی با آیتم‌های متنوع است که با موضوع ازدواج پخش می‌شود. فصل اول این برنامه به موضوع رازهای انتخاب همسر می‌پردازد و شامل موضوعاتی مانند سن مناسب ازدواج، شیوه خواستگاری، ازدواج فامیلی، ازدواج دانشجویی، ازدواج اینترنتی، ازدواج عاشقانه و ... خواهد بود.

معرفی برنامه

«محرمانه خانوادگی» مجله تصویری است که سعی كرده با استفاده از فرم‌های نو و با لحنی نرم و با چاشنی رازآلود کردن هجوآمیز جزئیات زندگی به بررسی نکات ریز و کاربردی در موضوع ازدواج بپردازد. این برنامه به دنبال پیچیدن یك نسخه واحد برای همه مخاطبان نبوده و سعی سازندگان برنامه این بوده كه نشان دهند برای هر موضوع مهم زندگی مثل انتخاب همسر نسخه‌های متعددی به عدد آدم‌ها وجود دارد. در برنامه «محرمانه خانوادگی» ضمن روایت تعدادی از این نسخه‌های شخصی، با استفاده از فرم‌های مختلف تلاش شده نكات كاربردی لازم به بیننده منتقل شود تا او هم بتواند نسخه شخصی خودش را برای انتخاب همسر پیدا كند.

روایت محرمانه، رازهای محرمانه، شاهدان عینی، شواهد پرونده، بایگانی محرمانه، راز مادربزرگ‌ها و دایره كارشناسان عناوین آیتم‌های برنامه «محرمانه خانوادگی» هستند. در همه قسمت‌های برنامه مرحوم حجت‌الاسلام سیدمهدی طباطبایی و دكتر محمود گلزاری به عنوان كارشناسان مذهبی و مشاور ازدواج به سوالات مجری‌های برنامه درباره موضوع آن قسمت پاسخ می‌دهند.

این برنامه با طرحی از نفیسه مرشدزاده، سردبیری محمد جباری، تصویرسازی محمدرضا دوست‌محمدی، گویندگی حمید محمدی، نویسندگی سیداحسان عمادی و اجرای ایمان جلیلی، محمد اشعری، زهرا صالحی‌زاده، زهرا الوندی، سیداحمد واحدی، فاطمه جناب و علی سیف‌الهی روی آنتن می‌رود.
عوامل دیگر برنامه «محرمانه خانوادگی» عبارتند از مشاور پروژه حامد شکیبانیا، مدیر هنری حسین فروتن، كارشناس و مشاور سعید بی‌نیاز، پژوهشگران محبوبه سربی، سمانه رحیمی و اشكان خسروپور، پژوهشگر تاریخی نازیلا ناظمی، گوینده بایگانی محرمانه الهه پرسون و مدیر تولید علی اکبر نظری.
برنامه «محرمانه خانوادگی» کاری است از خانه مستند انقلاب اسلامی