اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

زندگی زیر پوست من

زندگی زیر پوست من روایت زندگی های ساده و بی آلایشی است که شاید در همسایگی ما سکونت دارند. دراغلب این زندگی ها معنویت و خلوص همچنان قبل از مادیات اهمیت دارد و خبری از تجمل و تشریفات دنیایی نیست و این موضوع ارزش و بهای آنان را دو صد چندان نموده است .

معرفی برنامه

سلامت روح در گرو استفاده صحیح و مطلوب از مال حلال است و بی توجهی به این موضوع، عوارض و پیامدهای منفی و مخربی برای انسان به وجود می آورد. ما در این مستند تلاش کرده ایم تا متن و حاشیه های زندگی طبقه پایین جامعه را بدون غل و غش   به تصویر بکشیم.
در  سری اول و دوم این مجموعه مستند، جمعا 39 قسمت تولید و  در طول سالهای 92 تا 94   از شبکه سه سیما پخش شد که   با استقبال گسترده ای از سوی مخاطبان و همچنین خیرین مواجه شد.
تصویر برداری این مجموعه  را  مهدی آزادی برعهده دارد و میلاد باقری به عنوان مدیر تولید با این برنامه  همکاری دارد.  
مستند زندگی زیر پوست من کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیما به تهیه کنندگی و کارگردانی بهروز نورانی پور است که  زندگی های ساده ،  بی آلایش و دغدغه های اجتماعی طبقه پایین جامعه را به تصویر می کشد .
گفتنی است ، این مجموعه مستند در جشنواره های  جهانی چون فستیوال    فیلم مستند  پراگ ، بروکسل، سما ، تفلیس ،...،جیپور و سینما حقیقت  توانست عناوینی همچون بهترین فیلم مستند و بهترین کارگردانی  را  از آن خود کند.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها