اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

کاوش در اعماق خلیج فارس

تهیه‌کننده:

--

کارگردان:

---

نویسنده:

---

مجموعه مستند تلویزیونی «کاوش در اعماق خلیج فارس» در ۱۴ قسمت ۴۰ دقیقه ای، بزرگترین کار پژوهشی و تصویری است که توسط مستند سازان ایرانی و با همکاری تعدادی از اساتید علوم دریایی و دانشمندان رشته های مختلف دانشگاهی تا کنون درباره زیست بومهای دریایی خلیج فارس تولید شده است. هر قسمت از این مجموعه، داستان و موضوع مستقل داشته و در هر بخش، یکی از پدیدهای مهم زیستی خلیج فارس بررسی شده است. این مجموعه از جذابیتهای موضوعی و تصویری بالایی برخورداربوده به گونه ای که هم عموم مردم و هم متخصصان می توانند از آن بهره مند شده و از زیبایی های اعماق خلیج فارس لذت ببرند.

معرفی برنامه

در این مجموعه برای اولین بار در تاریخ سینمای مستند ایران، زیستگاه های ناشناخته اعماق، رفتار شناسی موجودات دریایی، مهارت های پنهان شدن، چگونگی تغییر فصل در دریا، زندگی در مناطق جزر ومدی، زیستگاهای مصنوعی، کشتی های غرق شده و… در معرض دید بینندگان قرار می‌گیرد.
تهیه کننده و کارگردان :علی عبدی پور ،  فیلمبرداران  زیر آب این مجموعه علی عبدی پور، حمید شمسی و یاسین جمالی، فیلمبرداری روی آب و پشت صحنه محسن براتی مهر، گوینده فریدون اسماعیلی، صدابرداران استودیو قاسم کاظمی و میثم مقدم و گروه پژوهش این مجموعه دکتر محمد شریف رنجبر، مهندس محمد هاشم داخته، دکترکاوه صمیمی و مهندس ملیکا قلیچ پور بوده‌اند.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها