اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

زمانی برای خندیدن

تهیه‌کننده:

عباس قنبری و محسن تقوی زنوز

مسابقه های تلویزیونی در سراسر جهان یکی از پربیننده ترین برنامه هاست . و سنین مختلفی از مخاطبان را در بر می گیرد . این نوع ساختار فضایی سرشار از شادی و هیجان و رقابت در بیین اعضای خانواده ایجاد می کند که علاوه بر سرگرمی و پر کردن بخشی از اوقات فراغت بینندگان ، در جهت رشد علمی و فرهنگی بینندگان هم تاثیر زیادی دارد .

معرفی برنامه

مجموعه  مسابقه «زمانی برای خندیدن»  در 27 قسمت 50 دقیقه ای   از شنبه  12 اسفند ماه از  ساعت 19:45 روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد.
  توانایی علاقه مندان از سراسر ایران را در  رقابت طنز نمایشی(استند آپ کمدی )   در معرض قضاوت داورانی چون بیژن امکانیان ، محمد رضا هدایتی ،شقایق دهقان وسحر ذکریا  قرار  می دهد.
از میان  هزاران شرکت کننده  که از طریق سایت شبکه وکانال  برنامه ثبت نام کردند ، 75  نفر   برگزیده شدند تا  در  مرحله  مقدماتی  این  مسابقه  حضور یابند .
در مرحله اول  با توجه به نظرات هیئت داوران 32 نفر  انتخاب  ودر مرحله دوم   16 نفر به مرحله بعدی  صعود می کنند که هر داور  4 نفر از شرکت کنندگان را آموزش می دهد و همراهی می کند  . سپس در هر قسمت از برنامه ، یک نفر از دور مسابقه حذف و بقیه  به مرحله بعدی   راه پیدا می کنند  تا تعداد شرکت کنندگان به 4 نفر برسد .  یک نفر  هم از بازندگان  مراحل قبل  انتخاب و مسابقه نهایی   بین  5 نفر برگزار می شود .
 اجرای مسابقه "زمانی برای خندیدن "  را  کیوان ساکت اُف بر عهده دارد .
همچنین از میان بانوان  شرکت کننده  دراین  مسابقه نیز رتبه اول و دوم برگزیده خواهند شد.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها