اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

معرفی برنامه

خلاصه داستان و مشخصات  مجموعه کوتاه شرلوک هلمز   به شرح زیر می باشد :  
شرلوک /سری 1:پرونده صورتی      Sherlock-series 1:A Study in Pink
تولید سال 2010 انگلستان به کارگردانی پل مک کوئیگان  است.این سریال با ژانر پلیسی –حادثه ای  با بازی بندیکت   کامبربچ و مارتین فریمن می باشد . سری یک شرلوک شامل سه اپیزود با عناوین پرونده صورتی ،بانکدار چشم بسته و بازی بزرگ می باشد.
در خلاصه این سری آمده است :واتسون بخاطر مخالفت در مورد جنگ با افغانستان زخمی و به لندن باز می گردد. او بوسیله دوستش با شرلوک آشنا می شود . واتسون دچار بیماری روحی شده برای همین دوستش سفارش می کند تنها زندگی نکند بنابراین با شرلوک هم خانه می شود .شرلوک درگیر چند قتل که به نظر خودکشی می آیند می شود. واتسون نیز به او کمک می کند و کم کم تبدیل به دستیار شرلوک می شود. چند نفر با خوردن قرص خودکشی کرده بودند ولی شرلوک اعتقاد دارد ،خودکشی نیست. یکی از قتلها که زنی است با لباسهای نارنجی ساک او ناپدید شده و جنایت با بقیه متفاوت شده است. شرلوک در نهایت در می یابد یک راننده تاکسی از بیماری رنج می برد توسط شخص به نام موریاتی پول گرفته و آدمها را انتخاب و می کشد. شرلوک راننده تاکسی را بیدار کند وی او را به بوسیله موریاتی کشته می شود.
شرلوک / سری 2:رسوایی در بلگراویا       Sherlock-series 1:A Scandal in Belgravia   
تولید سال 2012 انگلستان به کارگردانی پل مک کوئیگان  است.این سریال با ژانر پلیسی –حادثه ای  که  بندیکت   کامبربچ ، مارتین فریمن و اونا استابز   در آن نقش آفرینی کرده اند .  سری  دو  شرلوک شامل سه اپیزود با عناوین  رسوایی در بلگراویا ،سگ های بسکرویل و سقوط رایخن باخ  می باشد.
خلاصه داستان :زنی به نام آدار که با یکی از نزدیکان ملکه دوستی صمیمی داشته از او عکسهای غیر اخلاق دارد و حالا کاخ انگلیس بدنبال این عکسهاست واز شرلوک می خواهند کمک کند. شرلوک وقتی وارد ماجرا می شود متوجه مسئله سیاسی و طرح وتوطئه اطلاعات انگلیس می شود که می خواهند هواپیمایی را با افراد مرده روی آسمان منفجر کنند و آن را به تروریست ها ارتباط دهند تا مثل 11 سپتامبر بهانه ای برای سرکوب و حمله قرار دهند ولی شکست می خورند. در نهایت شرلوک موفق می شود کدهایی که دست ادار بوده است را  کشف کند ولی ادارتمام کدها  وهمه وقایع را به موریاتی بوسیله پیام خبر می داد.
شرلوک / سری 3: نعش کش خالی        Sherlock-series 3: The Empty Hearse   
تولید سال 2014 انگلستان به کارگردانی جرمی لاورینگ   است.این سریال با ژانر پلیسی    که  بندیکت   کامبربچ ، مارتین فریمن و اونا استابز  در آن هنر نمایی کرده اند .  سری  سه  شرلوک شامل سه اپیزود با عناوین   نعش کش خالی ،سه نشانه و آخرین سوگند او   می باشد
در خلاصه  آمده است :شرلوک هلمز برای متلاشی کردن باند موریاتی 2 سال با هویت مخفی در صربستان زندگی می کند و در این مدت در لندن همه فکر می کنند که او مرده است زیرا او یک صحنه خودکشی ساختگی را طراحی کرده بود تا همه فکر کنند که او مرده است . اما بعد از 2 سال توسط برادرش مای کرافت به کشور فرا خوانده می شود زیرا یک شبکه زیرزمینی می خواهد ساختمان پارلمان را به همراه نمایندگان منفجر کنند. شرلوک با کمک جان واتسون موفق به کشف بمب و خنثی سازی آن می شود .عامل بمب گذاری یک نماینده مجلس اعیان است که در پی اختلاف بین مجلس اعیان و عوام برای حذف کردن رقبا نمایندگان مجلس اعیان تصمیم به انجام این کار می گیرند که در نهایت توسط شرلوک هلمز و جان واتسون کشف و خنثی می شود.                                 

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها