اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

به وقت جام

این مستند نگاهی دارد به سبک زندگی ،تاریخ ،فرهنگ ،اقتصاد و سیاست تیم هایی که در جام ملت های آیا 2019 حضور دارند .

معرفی برنامه

به بهانه جام ملت های آسیا 2019 ،مجموعه مستند "به وقت جام " به معرفی بعضی از کشورهای آسیایی چون ژاپن ؛ چین، عربستان، امارات، سوریه، ویتنام، هند، یمن  و.. می پردازد در این مستندهای سعی شده  علاوه بر فوتبال کشورها، آشنایی با سياست، فرهنگ، وضع اقتصادی و اجتماعی مردمان آن کشورها  نیز پرداخته شود .
مجموعه مستند" به وقت جام "  نگاهی جامع به شناخت کشورها خواهد داشت و  نقاط مثبت فرهنگ هر کشور را معرفی کرده و نکات منفی‌اش را نیز تقبیح می کند .
  مردم ژاپن علی رغم پرکاری فراوانی که دارند اصلا دنبال زندگی های لوکس و اشرافی نیستند و یا اینکه مردم ویتنام چقدر ساده زندگی می کنند و در عین حال چگونه حاضرند با داشته های خود جلو زور گویان بایستند .  از آنجا که  معرفی تاریخ و فرهنگ یک کشور بدون معرفی چهره های شاخص و اثر گذار امری غیر ممکن است  ،لذا در این سری تلاش شده با کمک قهرمانان هر ملت به معرفی آن کشور پرداخته شود لذا با استفاده از گریم، افرادی را شبیه قهرمانان و ضد قهرمانان در آورده  و به معرفی شاخص های مثبت یا منفی بعضی از کشورها می پردازد .برای نمونه شخصیت هایی چون گاندی  که در تاریخ و فرهنگ ملت هند بسیار موثر بوده است. و در فضای مجازی  نیز از این کارکتر بسیار استقبال شد.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها