اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

ادامه تصویربرداری سریال آرماندو

بازیگران «آرماندو» مهمانان تالار عروسی!

تصویربرداری سریال «آرماندو» این روزها در شهرک غزالی و با بازی مرجانه گلچین و حمیدرضا آذرنگ و محمدرضا هدایتی ادامه دارد.

بازیگران «آرماندو» مهمانان تالار عروسی!
به گزارش بانی فیلم، سریال «آرماندو» به کارگردانی احسان عبدی پور و تهیه کنندگی ایرج محمدی این روزها در شهرک غزالی ادامه دارد.
ایرج محمدی در این باره به بانی فیلم گفت: این روزها گروه در لوکیشن محله ای که هنرورها زندگی می کنند به سرپرستی مرجانه گلچین و محمدرضا هدایتی حضور دارند که این لوکیشن در شهرک غزالی قرار دارد و قصه درباره این افراد است.
وی همچنین افزود: تا پایان هفته سکانس های مربوط به شهرک غزالی به پایان می رسد و پس از آن به تالار عروسی ای در اطراف تهران خواهیم رفت که اغلب بازیگران در این لوکیشن مقابل دوربین می روند. پس از آن گروه در فرودگاه بین المللی امام خمینی مستقر می شوند که در این لوکیشن هم بازیگران اصلی سریال حضور دارند. چون داستان به گونه ای است که شخصیت های اصلی به هم پیوسته هستند و در اغلب لوکیشن ها در کنار هم حضور دارند.
محمدی همچنین درباره حضور بازیگران جدید به سریال خاطرنشان کرد: چند روز آینده قرار است که یکی دو بازیگر جدید به کار اضافه شوند که هم اکنون در حال مذاکره با برخی از بازیگران هستیم و هنوز حضور هیچ کدام از آنها قطعی نشده است که متعاقبل اعلام خواهیم کرد.
وی در پایان نیز بیان کرد: تا کنون نیمی از تصویربرداری انجام شده است و تدوین همزمان هم در حال انجام است و حدود ۲- ۳ قسمت از سریال آماده شده است.
این سریال بسیار پر لوکیشن و پربازیگر است.
وی درباره زمان و شبکه پخش سریال نیز عنوان کرد: «آرماندو» از شبکه سه پخش خواهد شد، اما هنوز زمان پخش را به ما اعلام نکرده اند. با این حال ما درتلاشیم که طبق برنامه ریزی کار را پیش ببریم.
فیلمنامه این سریال به صورت رج زنی تصویربرداری می شود و تاکنون ضبط در لوکیشن هایی در بیمارستان مهرشهر کرج، میرداماد (منزل الیکا عبدالرزاقی یکی از شخصیت ها) و … انجام شده است. البته بخش اعظم لوکیشن های این سریال در شهرک غزالی است.
سریال «آرمان‌دو» درباره شخصیتی است که چند نقش را بازی می‌کند و فضای کمدی دارد و حمیدرضا آذرنگ نقش این شخصیت را با نام آرمان بازی می کند.
عوامل این مجموعه عبارتند از نویسندگان: امیر طاهری، عباس نعمتی، صادق خوشحال، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان: سیامک مردانه، گروه کارگردانی: جواد گنجی، منشی صحنه: گل کوشان، عکاس: هلیا رضایی، مدیر تولید: اصلان مرتضایی، مدیر تصویربرداری: علیرضا رجایی مقدم، مدیر صدابرداری: محمد شیوندی، تدوین: امین عابدی، طراحی چهره پردازی: محسن دارسنج، طراح صحنه: سهیل میرسپاسی، طراح لباس: سیما بابایی، مدیر تدارکات: مجتبی زندیه، بازیگران: حمید آذرنگ، مرجانه گلچین، سحر ولدبیگی، الیکاعبدالرزاقی، محمدرضا هدایتی، علیرضا استادی، علی مسعودی، علی اوجی، فریبا طالبی، مجید پتکی، شهربانو موسوی، سیامک مردانه.