اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

فصل دوم لیسانسه ها

فصل دوم «لیسانسه ها» با بنفشه خواه و رستمی به ۹۰ درصد رسید

تصویربرداری فصل دوم «لیسانسه ها» به کارگردانی سروش صحت در یوسف آباد پی گیری می شود.

فصل دوم «لیسانسه ها» با بنفشه خواه و رستمی به ۹۰ درصد رسید
به گزارش بانی فیلم، تصویربرداری فصل دوم «لیسانسه ها» که چندی پیش در حوالی میدان انقلاب انجام می شد، این روزها در لوکیشن منزل محمود در یوسف آباد پیگیری می شود.
گروه به مدت ۵ روز در لوکیشن منزل جعفر با بازی افشین سنگ چاپ شب کار بودند و این روزها به منزل محمود با بازی بنفشه خواه رفته اند که در این لوکیشن در کنار بیژن بنفشه خواه، متین ستوده و امیرحسین رستمی مقابل دوربین هستند.
تا به امروز تصویربرداری ۹۰ درصد از سریال انجام شده است و تا نیمه شهریور نیز کار به پایان می رسد و طبق برنامه ریزی های انجام شده احتمالا پس از ماه صفر روی انتن شبکه سه می رود.
آتنه فقیه نصیری نیز آخرین بازیگر نقش اصلی بود که به سریال اضافه شد و مقابل دوربین رفت.
تصویربرداری فصل دوم سریال زمستان سال گذشته آغاز شده بود.
صحت در این مجموعه طنز با زبان متفاوتی به نقد و بررسی معضلات اجتماعی به خصوص در احوالات جوانان پرداخته است و قرار است در فصل دوم قصه نیز با محوریت شخصیت ها و اتفاقات اطراف زندگی آنها پیگیری شود.
در خلاصه سریال لیسانسه ها آمده: حبیب وضع مالی مناسبی دارد ولی به علت ضعف در برقراری روابط اجتماعی هنوز نتوانسته همسری انتخاب کند. مسعود در آستانه ازدواج است ولی مشکلات زیادی او را از آغاز زندگی مشترک دور می کند. مازیار فرزند خانواده ای پر تنش و گرفتار است و فکر مهاجرت در سر دارد حبیب و مازیار و مسعود سه رفیق لیسانسه هستند.
بازیگران سریال «لیسانسه ها» عبارتند از: امیرحسین رستمی، هوتن شکیبا، امیر کاظمی، متین ستوده، رویا میرعلمی، کاظم سیاحی، سیاوش چراغی پور، عزت الله مهرآوران، افشین سنگ چاپ، تبسم هاشمی، مریم سرمدی، پریسا مقتدی، فرخنده فرمانی زاده، فرید اخباری، مهدی ربیعی، نیلوفر هوشمند، مرتضی علی آبادی، هنرمند خردسال: عرفان برزین، با هنرمندی: بهنام تشکر، بیژن بنفشه خواه، مهران رجبی، نیلوفر شهیدی از بازیگران این سریال به تهیه کنندگی رضا جودی هستند.