اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

با محوریت معلولیت

" بدون محدودیت " روی آنتن شبکه سه

مجموعه برنامه" بدون محدودیت " در 26 قسمت 30 دقیقه ای با موضوع معلولیت ،یکشنبه 10 دی از ساعت 18:30 روانه آنتن شبکه سه سیما خواهد شد .

" بدون محدودیت "  روی آنتن شبکه سه
به گزارش روابط عمومی  شبکه سه سیما ، مجموعه برنامه" بدون محدودیت"  به تهیه کنندگی علیرضا عابد نظری  ، برنامه ای ترکیبی است که با محوریت معلولیت ،نگاه جامعه به آن و بازگشایی  راهکارهایی برای ارتقاء و پیشرفت سطح کاری، معیشتی و اقتصادی معلولین، تهیه شده است .
از اهداف این برنامه  به خودباوری و  ایجاد انگیزه افراد  توان یاب ،  تغییر نگاه جامعه به معلولیت و این که معلولیت محدودیت  نیست و همچنین  مناسب سازی شهری  ، مبلمان  و زیر ساختهای شهری  متناسب با شرایط معلولین  می توان اشاره کرد .
در مجموعه برنامه "بدون محدودیت "  مباحثی مطرح و نمایش داده می شود  که  ثابت می کند توانایی افراد معلول در زمینه های مختلف  بیشتر از افراد سالم  و حتی موفق تر از آنان می باشند .
هر قسمت  از این مجموعه برنامه  شامل  نمایش ،گفتگو  با   کارشناس ،  مسابقه حضوری با عنوان تعامل ،آشنایی با معلول موفق ، آرزوهای بزرگ، معرفی کانال  و سایت هایی   در رابطه با معلولین  ،گزارش های مردمی  و بخش با مشاهیر که  بصورت موشن گراف ، مشاهیر معلول ایران و جهان  را معرفی می نماید .
مجموعه  ترکیبی  " بدون محدودیت" کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیما که در 26  قسمت 30 دقیقه ای  به تهیه کنندگی و کارگردانی علیرضا عابد نظری   تولید شده است و امروز ساعت 18:30  از  شبکه  سه سیما پخش خواهد شد .