اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

31 خرداد و 1 تیرماه

فیلم های پایان هفته شبکه سه سیما

فیلمهای سینمایی قلقلک و شور جهانی پنجشنبه 31 خرداد و جمعه اول تیر از شبکه سه سیما پخش می شوند .

فیلم های پایان هفته شبکه سه سیما


فیلم سینمایی  قلقلک  به کارگردانی مسعود نوابی  است ، پنجشنبه 31  خرداد  ساعت 10:30 روی آنتن  شبکه سه سیما قرار می گیرد .
قلقلک داستان دو آدم آسمان‌جل است که تصمیم می گیرند یک داور بین‌المللی فوتبال را بدزدند و در این میان اتفاقاتی برای آنها رخ می‌دهد.
این فیلم محصول1384 ایران  است و  بیژن امکانیان، شقایق فراهانی، سیامک انصاری، رضا شفیعی جم، سحر ولدبیگی، الیزابت امینی،ساعد هدایتی، ابراهیم آبادی ، سیاوش قاسمی و بهمن هاشمی در آن   بازی کرده اند.

فیلم سینمایی شور جهانی  United Passions به کارگردانی فردریک   آبرتین  ، جمعه اول تیر ماه   از ساعت  10:30 روانه آنتن شبکه  سه   سیما می شود.
در این فیلم که محصول 2014  فرانسه  است، بازیگرانی چون    تیم روت ، فیشر استیونس ، سام نل و جرارد پاردیو  نقش آفرینی کرده اند .  
در خلاصه این فیلم آمده است :  در دهه ی 1920 جمع کوچکی از فوتبال دوستان فرانسوی تصمیم می گیرند مجمع جهانی فوتبال را تاسیس کنند . این مجمع به مدیریت شخصی بنام ژول ریمه شروع بکار میکند و او تا  زمان مرگش ریاست این سازمان را دارد و بعد از او یک انگلیسی تصدی این پست را بر عهده می گیرد تا اینکه ...