اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

از سمت خدا تا زمزمه ملکوت

ویژه برنامه های شبکه سه در ایام کرامت

گروه فرهنگ و معارف اسلامی شبکه سه سیما در دهه کرامت ویژه برنامه هایی را تدارک دیده است که برخی از آن ها به شرح زیر هستند:

ویژه برنامه های شبکه سه در ایام کرامت  

برنامه سمت خدا در  اولین روز دهه کرامت   و همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها ، با حضور حجت الاسلام و المسلمین بهشتی  مهمان آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها درشهر مقدس قم خواهد بودکه به مبحث   وظایف دختران  می پردازد . این برنامه یکشنبه 24 تیر ماه ساعت 13:50  راهی آنتن می شود  و   در  روز چهارشنبه  3 مرداد ماه  همزمان با سالروز  ولادت حضرت امام رضا   و در آخرین روزهای دهه کرامت    با موضوع سیره امام رضا (ع)    ، میزبان  حجت الاسلام و المسلمین  دکتر رفیعی  خواهد بود.  این برنامه از آستان مقدس علی بن موسی الرضا  از  مشهد مقدس-شبستان حضرت امام خمینی به صورت زنده  پخش خواهد شد .
همچنین  به یاری  و کمک مردم  در  ایام دهه کرامت  ، در   سال جاری   زائر اولی ها   به مشهد و قم  اعزام خواهند شد .

برنامه  مخاطب خاص    ،پنجشنبه 28 تیر ماه   ساعت 23:30  روی آنتن شبکه سه سیما  قرار می گیرد .
  محور مباحث  این برنامه آموزه ها و درس هایی از زیارت عرفه حضرت امام حسین (ع) خواهد بود   . تهیه کننده   برنامه مخاطب خاص   هادی آشتیانی  و اجرای آن  برعهده  رسالت بوذری   است   .

نماهنگ  برآستان کریمان   در 10   قسمت در قالب کار گرافیکی پیرامون زیارت حضرت فاطمه معصومه (س) و حضرت امام رضا   (ع) است  که به صورت میان برنامه  در این ایام  از شبکه سه سیما پخش می شود    . تهیه کنندگی این اثر را میلاد امینی موحد برعهده دارد .

 برنامه   نشانی  ،  سر لوحه  کار  خود را شعار "خدا رحمت می کند کسی را که امر اهل بیت ما را احیا می کند"   قرار داده  وبا   کارشناسانی که هر یک به نوعی در احیای امر الرضا  فعالیت داشته اند  در سه بخش قبل و بعد از زیارت حرم امام رضا (ع)، حضرت معصومه (س) و حضرت شاهچراغ (ع)   گفتگو می کنند   .این برنامه   به تهیه کنندگی علی اهرابی نیا  در گروه فرهنگ و معارف اسلامی تولید شده است.  این برنامه  در این ایام  ساعت 10:00 روی آنتن می رود .

زمزمه ملکوت  به تهیه کنندگی حسین علیجان نژاد عنوان مستندی  است درباره پیر غلام مشهدی به نام احمد قوام شکوهی ،خادم نقاره زن حرم امام رضا (ع) که طی  هفتاد سال خدمتش بدون غیبت صبح و شب به حرم آمده و از  صد و چهار پله نقاره خانه بالا رفته تا در نوای رضا رضا  سهم خود را ادا نماید.