اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

فیلم های آخر هفته

فیلم های شبکه سه در آخرین روزهای تیر ماه

فیلم های تلویزیونی وسینمایی اینجا چراغی روشن است ، دوندگان ، بیگانه ی تنها ، کماندو 2 و حسابدار ، پنجشنبه 28 و جمعه 29 تیرماه راهی آنتن شبکه سه سیما می شوند .

فیلم های شبکه سه  در آخرین روزهای تیر ماه

*فیلم سینمایی اینجا چراغی روشن است  به کارگردانی سید رضا میرکریمی  و تولید  سال1381 با ژانر مذهبی است که پنجشنبه 28 تیر ساعت 10:30 روانه انتن خواهد شد .

https://static2.farakav.com/tv3/program/thumbnail/74cae090-656a-49af-806f-1ac12c1b1276.jpg

بازیگران  این فیلم حبیب رضایی ،سعید پور صمیمی ، مریم بوبانی و  فلامک جنیدی  هستند .
در خلاصه داستان  فیلم آمده است: قدرت، جوان عقب مانده و ساده دل  است كه همراه با متولی امامزاده ای واقع در یك روستا زندگی می كند. متولی از این كه مردم روستا نسبت به امامزاده بی اعتنا هستند ناراحت است و آن را به كم ایمانی مردم نسبت می دهد، اما مردم معتقدند امامزاده تا حال نیازها و نذورات آنها را برآورده نكرده است. متولی موقتاً به شهر می رود و با توجه به اینكه هیچ كس حاضر نشده در این مدت رسیدگی به امور امامزاده را بپذیرد، قدرت را به جای خود می گذارد و ...

*فیلم سینمایی دوندگان Tracers  به کارگردانی دنیل بن مایر است که پنجشنبه 28 تیر  ساعت 15:30  از شبکه سه سیما پخش می شود  .

https://static2.farakav.com/tv3/program/thumbnail/9b48dc25-4b30-494b-ac57-7782fe18c104.jpg

در خلاصه داستان آمده است : “کم” به عنوان یک پیام رسان دوچرخه ای در نیویورک مشغول فعالیت است. او مبلغ 15 هزار دلار به شخص در محله چینی ها بدهکار است. زمانی که “کم” با دوچرخه اش در خیابان مشغول انجام وظیفه است، با دختری پارکورکار به نام نیکی برخورد می کند و همین برخورد اولیه باعث عاشق شدن کم و ورود او به سمت ورزش پارکور می شود. نیکی برادری به نام دیلان دارد . آنها والدین خود را از دست داده اند و به خاطر فشارهای مالی زندگی در باندی به رهبری میلر دست به سرقت می زنند. میلر وقتی از تواناییها و هوش "کم" خبردار می شود، او را در گروه می پذیرد و....
این فیلم سینمایی محصول آمریکا در سال 2015  است   و بازیگرانی چون تیلور لاتنر ، آدام رینر ،   ماری آوگروپلوس  و رافی گاورن در آن نقش آفرینی می کنند .

*فیلم سینمایی بیگانه ی تنها  The Foreigner به کارگردانی مارتین کمپبل است که جمعه 29 تیر  ساعت00:30 بامداد به روی آنتن شبکه سه قرار می گیرد .

https://static2.farakav.com/tv3/program/thumbnail/88c5538e-6974-4e0c-a996-ebd9f37a7eeb.jpg

درخلاصه  این فیلم با بازی  کیتی لونگ ،جکی چان و رافوس جونز  آمده است:   کوآن پیرمردی چینی است که با تنها دختر خود در لندن رستورانی کوچک را اداره می کند.  دختر نوجوان کوآن در انفجار یک مغازه توسط گروهی ایرلندی که خود را آی آؤ ای اصیل نامیده اند کشته می شود. کوآن که تنها عضو خانواده خود را از دست داده برای انتقام راهی بلفاست می شود تا از یک وزیر ایرلند شمالی که هنسی نام دارد نام و هویت بمب گذاران را بپرسد. او موفق به دیدار با هنسی می شود ولی هنسی از افشا نام آنها خود داری کرده و ...
این درام ژانری اکشن – جنایی دارد ومحصول مشترک انگلستان ،چین و آمریکا   در سال 2017  است .

* فیلم سینمایی  کماندو 2   Commando     به کارگردانی  دوان بوجانی    جمعه 29تیر    ساعت  14:30 از شبکه سه سیما پخش می شود .

https://static2.farakav.com/tv3/program/thumbnail/48643720-c8e3-4d0e-b80e-018b100ed257.jpg

در خلاصه داستان فیلم آمده است : در کشور هند یک عده خلافکار وجود دارند که به روش بسیار هوشمندانه ای در حال پولشویی و سرقت از حسابهای بانکی مردم هستند و دستگیری آنها محال به نظر می رسد. در این میان دولت وقت به مردم هند قول می دهد که بزودی خبر دستگیری این خلافکاران اقتصادی را به گوششان برساند. کاران یک کماندوی ارتش است که برای انجام این ماموریت انتخاب می شود. او به همراه یک زن و چند مامور دیگر نقشه ی به دام  انداختن این فاسدان اقتصادی  را طراحی کرده و ...
این  درام    جنایی-اکشن     محصول هندوستان    در سال 2017   است  که بازیگرانی چون  ویدوت جموآل ،آدا شارما ،اِشا گوپتا  و فردی دارو والا   در آن نقش آفرینی می کنند .  
*فیلم سینمایی  حسابدار The Accountant    به کارگردانی گاوین اُکانر   است که جمعه 29 تیر ساعت 19:00 از شبکه سه پخش می شود .  .

https://static2.farakav.com/tv3/program/thumbnail/02ce8da3-6840-441d-a4a2-f62b0b498db9.jpg

این فیلم سینمایی محصول آمریکا در سال 2016  است   و بازیگرانی چون بن افلک ،آنا کن دریک ،جی سی سیمونز  و جان برنتال  در آن نقش آفرینی می کنند .
در خلاصه داستان  این درام با ژانر اکشن ،جنایی و مهیج آمده است : کریستین وولف پسری مبتلا به اوتیسم (در خود ماندگی) است و توانایی ارتباط با دیگران را ندارد   اما  نبوغ خاصی در محاسبات دارد  . او در ارتش مشغول کار  می شود  و  بر اثر یک دعوای خانگی به زندان می افتد.   در زندان با یک پیرمرد حسابدار آشنا می شود و پیرمرد تمام فوت و فن حسابداری و تمام کارهای سیاه مالی شرکت ها و سازمان های تبهکار را به او آموزش می دهد. حالا کریستین   یک حسابدار نابغه است و  ...