اپلیکیشن شبکه سه
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

مجید مولایی تهیه کننده سریال بانوی عمارت

دلایل استقبال بالای مردم از بانوی عمارت/ توضیح و عذرخواهی تهیه کننده در مورد حواشی پیش آمده

تهیه کننده سریال بانوی عمارت با اشاره به استقبال و توجه مخاطبین از سریال بانوی عمارت، دلایل این استقبال را کارگردانی خوب و انتخاب بازیگران مناسب عنوان کرد.

دلایل استقبال بالای مردم از بانوی عمارت/ توضیح و عذرخواهی تهیه کننده در مورد حواشی پیش آمده

به گزارش  روابط عمومی شبکه سه مجید مولایی تهیه کننده سریال بانوی عمارت با اشاره به استقبال و توجه مخاطبین از سریال بانوی عمارت، دلایل این استقبال را کارگردانی خوب و انتخاب بازیگران مناسب عنوان کرد و گفت: در کنار این موارد  طراحی صحنه، لباس، گریم و تصویر برداری و دیگر اجزاء استاندارد سریال باعث این استقبال شده است، قصه گویی و بافت داستان بیشترین نقش را در این موفقیت داشته است.

https://static3.farakav.com/tv3/program/other/104eabe8-bc95-4817-9983-a20d09992734.jpg


وی پیرامون قصه سریال نیز گفت: قصه ی تو در تو و پیچیده ای كه هر شب با پاسخ  به سوالات گذشته بیننده را با تعلیق و ایجاد سوالات جدید به قسمت بعد می کشد، طراحی هوشمندانه شخصیت پردازی مناسب كشمكش ها و تعلیق های حساب شده در متن كاری كرده كه هر شب بیننده مشتاق پیگیری داستان است.

تهیه کننده سریال بانوی عمارت در خصوص درصد بیننده های این سریال اظهار داشت: خبر رسمی به ما اعلام نشده و بزودی توسط شبکه سه اعلام خواهد شد، اما شواهد و خبرهایی هم كه به ما از گوشه و كنار كشور میرسد باید بگویم خدا را شكر سریال مورد استقبال هموطنان واقع شده و پس از پخش ۲۰ قسمت از مجموعه، میشود با اطمینان گفت كه این سریال یكی از پربیننده ترین آثار نمایشی اخیر صدا و سیما است و بخشی از مخاطبین که حتی تلویزیون را نگاه نمی کردند دوباره برگشتند و لااقل تلویزیون را در این ساعت نگاه می کنند.

https://static3.farakav.com/tv3/program/other/59e54fff-7f7d-4d09-88b8-6a29b754d660.jpg


مولایی همچنین پیرامون نقدهایی که به گویش شخصیتها و امروزی بودن جملاتی كه از زبان شخصیتهای دوران قاجار بیان میشود، گفت: بعضی از این نقدها را خوانده و یا شنیده ام، واقعیت این است كه ما متون مكتوب دوران قاجار را در اختیار داریم كه غالبا زبان محاوره در آن غایب است، اینكه مردم كوچه بازار با چه ادبیاتی سخن میگفتند و دایره لغات آنان چه وسعتی داشته بر ما پوشیده است و همه رمان نویسان و فیلمنامه نویسان آن دوران بر اساس منابع مكتوب و به سلیقه و فهم و درك خود زبان محاوره ای مخصوص خود را خلق نموده اند.


https://static3.farakav.com/tv3/program/other/477c5330-a909-4de7-b610-a6d632957d24.jpg

وی افزود: البته در این رهگذر از لطیفه ها و ضرب المثلهای مكتوب آن عصر هم كمك گرفته اند، لطیفه ها و ضرب المثلهایی كه گاه با نیت خدشه به وحدت اقوام كشور تولید شده اند. متاسفانه این كم دقتی و اشتباه سهوی نیز در یك قسمت سریال و با استفاده اشتباه از ضرب المثلی كدورت قوم خلج كه یكی از اقوام اصیل کشورمان است را موجب شد كه لازم میدانم همین جا مراتب عذر خواهی گروه سازنده سریال را به این بزرگواران و هم میهنان خوبمان اعلام نمایم.


https://static3.farakav.com/tv3/program/other/ab171220-10ac-4e42-a30f-087a93b887ee.jpg

مولایی تاکید کرد: فارغ از این خطا و اشتباه سهوی، هدف و تلاش این گروه در یك سال گذشته، ایجاد سرگرمی مناسب و غنا بخشی و پر كردن لحظاتی از زندگی همه اقوام ایرانیان با دیدن و لذت بردن از فرهنگ و مناسبات ایرانی اسلامی حاكم بر جامعه ایرانی در دو قرن گذشته بوده است.


https://static3.farakav.com/tv3/program/other/fe5b80fb-6e66-4657-be40-c8006ad947d6.jpg

تهیه کننده سریال بانوی عمارت در پایان سخنان خود پیرامون ساخت فصل دوم این سریال نیز گفت: در این باره صحبت هایی شده و طرح ‌اولیه‌ای هم آماده شده و از سوی مدیران سازمان هم این آمادگی وجود دارد. باید به این موضوع توجه داشت که نوشتن یک فصل سریال بیش از یکسال وقت نویسنده و تهیه کننده را به خودش اختصاص می دهد. قطعاً اگر مطمئن شویم جذابیت قصه فصل دوم هم حداقل به اندازه فصل یک خواهد بود، تولید فصل بعد را برنامه ریزی خواهیم کرد.